Příspěvky uživatele - 135.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Není pravda, že pro předpěstování rajčat bez přisvětlování je nutné využívat jižní okno. Já si naopak myslím a mám odzkoušené, že hlavní příčinou vytahování sazenic jsou vysoké teploty za oknem v případě, že na ně zasvítí jarní slunce. Jinak za oknem... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 29.11.2018
To co píšete je nesmysl. Žádná zelenina není balast, břicho plnící hmota. To, že se něco dochucuje solí, pepřem, česnekem nebo octovým nálevem není nic neobvyklého. Stejně tak, že se zeleniny tepelně zpracovávají. Maso také asi nejíte... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 28.11.2018
Ambassador F1.            Vladimír
Rajčata 2019, 15.11.2018 Obsahuje fotku
Arielle F1 mně také moc chutnalo. Zdálo se mně takové masitější než některá cherry. Snažil jsem se je sušigt jen tak volně na venkovním parapetu, ale moc se mně to nedařilo. Výtěžnost vzhledem k velikosti docela nízká, ale chuť usušených... celý příspěvek >
Rajčata venku do Vánoc?, 13.11.2018
Vůbec nerozumím tomuto celému vláknu. Proč nechávat rajčata viset na neprosperujících rostlinách, když jim je určitě lépe utrženým někde v relativně teplejším prostředí. Pokud to má být pokus, tak jen potvrdí, že pokud nebude pršet tak nezmoknem... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 1.11.2018
Semena Kumato F1 a Mini Kumato F1 umí vyrobit pouze firma Syngenta. Tato semena neprodává, ale na základě smlouvy ji poskytuje vybraným pěstitelům, kteří pěstují výše ivedená Kumata na prodej plodů. Takže tato semena nelze nikde na světě koupit.... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 1.11.2018
Tak dnes jsem zahájil sezónu 2019 výsevem semen determinantních odrůd rajčat.            Vladimír
Spirála na rajčata a okurky, 25.10.2018
Ta rajčata vypadají moc pěkně, Co je to za odrůdu?            Vladimír
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 30.9.2018
Chtělo by to nějaké srovnávací měření. Třeba teplota v hloubce 2 cm pod povrchem s černou folií a bez černé folie. Možná také v 5 cm.            Vladimír
Jak pěstovat dýně a cukety na jednom místě, 30.9.2018
Ptal jsem se jen proto, že s vyvýšenými záhony nemám žádné zkušenosti. To ohýbání by mně vyhovovalo, to obsekávání kolem zase ne.            Vladimír
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Když jsem to poprvé četl tak jsem si opravdu myslel že je to blbost. Nijak jsem o tom dále nepřemýšlel. Ty fotografie mne ujistily o tom, že to opravdu blbost je. Jinak k tomu není třeba nic... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika