Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uragan F1, 18.2.2019
Zajímavé a pesimistické výhledy. Přitom Uragan by měl být vylepšené Tornado - dle tabulky v Zahrádkáři má Tornado střednjí skladovatelnost a střední odolnost proti praskání, hmotnost 80-100g, Uragan vysoké odolnosti a skladovatelnost a hmotnost... celý příspěvek >
Plíseň kaktusu, 15.2.2019
Ani plísen a vlnatka už vůbec ne. Spís než voskový povlak to vypadá na povrchové poškození pokožky v minulosti nějakým koncentrovanějším postřikem - vrcholky jsou zdravé a odrůstají.
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
na Valašsku hafery
Rajčata 2019, 12.2.2019
Z různých cherry u nás většina rodiny sáhne nejdříve po Mandatu. Navíc, co se plodů týče, patří k nejodolnějším - nepraská prakticky a nehnije. Gardenberry nebyl špatný, ale spíše jen sladký, hůře se trhal a více plody praskaly. Další odrůdy... celý příspěvek >
Pestovanie moruse z odrezkov, 11.2.2019
řízky mají komplikovanou ujímavost. Nejlépe se mi osvědčily letní polovyzrálé řízky se stimulátorem zasazené do perlitu. Úspěšnost tak 10 %, ale pak rostly normálně a je zde jistota genetické totožnosti, což u semenáčů není. Roubování jsem zde... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 7.2.2019
Jak moc bude vytahovat nevím, zkustě pár předpěstovat a zbytek do volné půdy a na podzim/v létě můžete poreferovat o rozdílu
Rajčata 2019, 6.2.2019
Každoročně pěstuju nejméně jednu odrůdu s tvrdými, dlouhodobě skladovatelnými nepraskavými plody - poslední roky Parto. Letos jsem chtěl na zkoušku změnu a vytipoval jsem Torino, Semo ale letos ohlásilo výpadek semen u této odrůdy. Poradíte... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 5.2.2019
já ji tento týden vysel do sadbovačů po 1 v chladné místnosti (13st.). Ven půjde dle počasí do stejné hloubky i s kořenovým balem jak vyrostla.
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 30.1.2019
U mě je sklep přes léto vyhřátý přes dlažbu na jeho vodorovné střeše, takže tam je i přes 20st v létě, do konce října klidně 15 a pak to rychle padá (dveře zůstávají pootevřené do prvních větších mrazíků. Nyní mám uvnitř kolem 1 st a pokud by hrozily... celý příspěvek >
Frigo sadba jahod, 15.1.2019 Obsahuje fotku
U frigo se udává větší náchylnost kořenovým chorobám, asi to tak bude. Vůbec mi dnes sadby přijdou promořené, většinou rostliny začnou odcházet na jaře, když se udělá teplo a vlhko. Pak už nepomůže ani svěcená voda, vše vytahat a ještě si infikujete... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 14.1.2019
jo a zkusil bych něco z odrůd PCNA - Jiro, Fuyu - pokud je seženete. Podmínkou u většiny bude pěstování v kontejnerech s uskladněním na zimu. Pokud chcete volně zasadit, Tipo vydrží údajně tak -12st. Zkuste mrknout na kiwiforum, tam je dost... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 4.1.2019 Obsahuje fotku
Možná půjdu trochu proti proudu diskuze, ale nevidím důvod k výsevům v prosinci. Rostliny trpí nedostatkem světla a ven je stejně dřív než po mrazech nedáte. U pozdějších výsevů se rozdíl ve zrání srovná tak na týden, max 14 dní.Na snímku jsou vlevo... celý příspěvek >
Dobrý rok pro Stanley, 14.12.2018
Stanley asi svědčilo počasí - zatímco dříve trpěla monilií a chuti byla spíše podprůměrné, letos byly chuťově výtečné, množství enormní a monilie plodů se udržela v přípustných mezích (nutno podotknout, že za preventivní podpory Vitisanu a jednoho... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 6.12.2018
Sírius přeroubuju. Je to taková sladká řepa. - Nemáte nějakou fotku Vašeho Siriuse? Je pravda, že i u mne je v tuto dobu sladký, ale přitom docela křupavý s jemným náznakem aromatu Goldenu, podle toho, kde jablko zrálo. Nijak bych ho... celý příspěvek >
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 22.11.2018
Myslím, že na to ani nelze objektivně odpovědět. Jednak každá odrůda má něco do sebe a nebaví mě konzumovat stále stejnou chuť. Pak také většinu odrůd sklízím postupně a chuť i konzistence se velice liší podle termínu sklizně. Speciálně Jonagold jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika