Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to bylina?, 20.5.2020
Není zač Sama jsem si to musela najít, protože se mi rozplehnil kolem potůčku. Konvalinka
Jaká je to bylina?, 19.5.2020
Snad pcháč zelinný(Cirsium oleraceum)?
Jakou rostlinu zvolit?, 19.5.2020
Na takhle vysoký stálezelený, předpokládám, že i poměrně rychle rostoucí... nic lepšího nemáte. Smrky, borovice... zaberou dost místa, tis rostě pomalu a vyžaduje spíš polostín. A jinak... všechno živé vám,,dělá bordel" Pak jedině něco betonové,... celý příspěvek >
Neznámá kráska, 16.5.2020
Svída, krvavá jak napovídá pan Josef. Denně takových semenáčků vytahuju z výsadby x. U nás bohužel i plevelná rostlina. Mohla by být i nějaká cornus kousa? Nemám teď čas koukat na svoje a porovnat Konvalinka
Problém s Rebarborou, 16.5.2020
Stejně tak jsem já včera koukala na,,rebarboru po babičce" které mi mamka dala odkopek, protože několik pokusů o vysetí kupovaných semen selhalo. A jak tak koukám jsem si uvědomila, že je zelená. Celá a úplně. Schválně jsem koukala i po rebarborách... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 15.5.2020
Není to sítina rozkladitá spiralis? Zkuste si zadat do vyhledávače a porovnat, případně tam bude, co s ní. Konvalinka
Identifikace rostlin, 15.5.2020
Ano, kořenové výmladky těch švestek, tedy rašící podnože, nejčastěj myrobalány. Vysekat, nestříkat žádnou chemií, ta by vám přešla na matečný strom! - tedy tu švestku.
Co to je?, 13.5.2020
Není to z těch tůjí? Já je nemám, ale mám dojem, že jsem na nich něco podobného viděla. Bude to nějaký druh houby. Konvalinka
Psí Víno, 13.5.2020
Nejsou to vajíčka a nemá vám na tom co vadit. Tohle ronění přes listy, je přirozený proces u psího vína. Konvalinka
Topinambur hlíznatý - ze semen, 12.5.2020
Včera jsem těch planých invazivních potvor vytahala kolečko Stačilo, že se tam před 5lety odněkud vzaly(nech je tam, alespn něco tam roste) a od té doby se rozlezly na 5x5m a prorostly trsy jak okrasné trávy, tak denivek a chystaly se pokračovat dál.... celý příspěvek >
Levandule pod révu, 11.5.2020
Levandule a réva jsou co do nároků stejné, takže si myslím, že je to ideální kombinace. Konvalinka
Afrikány ve skleníku mezi plodovou zeleninou, 5.5.2020
Mamka to tak dělá desítky let a s žádnou žouželí nemá problémy, jen svilušky, na ty to bohužel nepomáhá A pak musíte udělat nějakou zábranu pro slimejše, protože ti se naopak na afrikány stahujou Fakt ale výborná zkušenost.
Jak zachránit umírající kanadskou borůvku, 19.4.2020
Mám borůvky už na pátém místě v zahradě a snad je to konečně ono, poprvé mají i přírůstky. Tedy měly Vloni jsem ani neochutnala, neb na ochranu před ptáky jsem ani nestihnula pomyslet, smetli to skoro zelené. Letos v předjaří zase většinu zakrátil... celý příspěvek >
Poznáte rostlinu?, 7.4.2020
Keř asi nějaká skimie, popínavka je zimolez. Konvalinka
Výběr stromků ke vchodu, 7.3.2020
Vím, že některé dřeviny, které se řežou jako třeba vrby,,na hlavu", chvíli dobře nevypadají, ale že bych chtěla mít zrovna ve vchodu takovouhle ohavnost...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika