Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 19.4.2017
Ta spotřeba vody je dost velká. A pokud budou ty mrazy větší, nazamrzne ta voda už v hadici?
Mráz, 18.4.2017
Tak u nás v Opavě teď " krásně" sněží a teploměr ukazuje 0°C. Uvažoval jsem o zadymování aspoň mé 1 meruňky, ale dumám nad tím, jestli při té předpovědi, která je na další dny, by toto mělo vůbec význam . A.S.
Rozkvétání slivoní, 13.4.2017
U nás už kvete plně Jojo i Zelená renkloda, jen včely nejsou v tomhle počsí nikde vidět. S. A. Opava
Sloupovka na semenáči, 11.4.2017
Dobrý den, nevííte někdo jak se bude chovat sloupovka  (Red cats) naroubovaná na semenáči? Tuto odrůdu máme na zahrádce a hodně nám chutná. Díky.
Vlnovník, 29.3.2017
Dobrý den, dělal jsem dnes postřik stromu oleoekolem a všiml jsem si na červeném rybízu několika zvětšených (kulatých) pupenů. Nevíte někdo, jestli působí (likviduje)  oleoekol i vlnovníka? Nebo musím použít Omite. Děkuji.
Poškození jabloně, 28.3.2017 Obsahuje fotku
A předpokládaná mrazová deska.
Poškození jabloně, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, zjistil jsem na Red topazu poškození kůry na jedné mladé větvi. Je to na jížní straně. Nevíte někdo o co se jedná? A na severní straně kmínku je svislý prask. Je to mrazová deska? Děkuji za odpovědi.
Choroba vínné révy?, 20.11.2016
Takže radeji odstrihnout a spalit? Díky. Happy
Choroba vínné révy?, 19.11.2016
Ano, myslel jsem to rozšířené místo na výhonu.Takže pokud je to jen od drátu, tak je to v pohodě. Postřik proti padlí mám v plánu. Díky. Happy.
Choroba vínné révy?, 19.11.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jednom výhonu loňské révy má toto poškození. Je to nějaká choroba nebo jen poškození od drátů? Díky. Happy.
Určení jablka dle fota, 11.11.2016
Kdysi jsme ontario meli na zahrade, ale nikdy snad tak nezcervenaly. Ale asi v 1995 jsem byl na jablka v Jezernici u Hranic a oni tam neco podobneho prodavali. Nebyl to jejich vypestek, jen je preprodavali. Byly stavnate a chutove vynikajici. ... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 10.11.2016
Mi to tvarově trochu připomína ontario - nějaký jeho kříženec nebo mutace . Happy
Malá jablka, 20.10.2016 Obsahuje fotku
A ještě druhé foto
Malá jablka, 20.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz zda někdo nebude vědět proč na cca 2,5m sloupových jabloních jsou taková malá jablka? Je to již druhý rok po sobě. Díky. Happy
Co Vaše réva 2016, 21.9.2016 Obsahuje fotku
Mě letos také dozrály první hrozny na loni zakoupených sazenicích vinné révy u Bred_ika. Beloje čudo u nás na Opavsku dozrávalo koncem srpna, ale musel jsem ho trochu podtrhnout, protože bylo strašně oblíbené u včel a vos. Bezsemenný Jupiter dozrál... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika