Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umělý ratan pro zahradní nábytek, 30.5.2018
Dobrý den, nemusíte mít vysloveně nějakou značku. Máme drahý ratanový nábytek, ale i ten levnější z hobby marketu. A po 5ti letech, kdy oba dva sety jsou nezakryté v zimě i v létě, tak stále slouží perfektně. Uklízíme jen polstry.
I toto je Mountfield, 28.5.2018
I když máte 7letou záruku, tak není potřeba chodit každý rok na předsezonní prohlídku! Mám třetí rok elektrickou sekačku a na podzim při poslední seči rána a sekačka se zastavila. Sekačku jsem do servisu odvezla také s obavami, že jsem neabsolvovala... celý příspěvek >
Hnědá voda v bazenu voda studniční, 23.5.2018
Dobrý den, takto šetřit jsem se pokusila jen jednou. Vodu ze studny do bazénu již nikdy více. Nejen, že se nám vodu nepodařilo vyčistit, ale dlaždice byly tak obarvené (všechna ta rezevá špína se na nich usadila), že jsme museli vydrbat jednu po... celý příspěvek >
Usychající thuje, 23.5.2018
Mě se to právě nikdo nestalo, že bych thuje musela celé uříznout. Ale u těch dvou už nebylo pomoci. Byla jsem připravená, že místo nich zasadím nové (sázela jsem už poměrně vzrostlé keře cca 160 cm), ale nakonec to není vidět. Vloni jsem pokácela... celý příspěvek >
Usychající thuje, 22.5.2018
Dobrý den, včera jsem četla Váš dotaz a musím se přiznat, že nevím čím by to mohlo být. Co je ale zajímavé, že ve dvou zahradách, okolo kterých chodím mají zasázené též tůje a začínají jim některé stromky reznout zrovna tak jako Vám. Mě se stalo, že... celý příspěvek >
Mohou kořeny lísek poškodit zeď?, 18.5.2018
Dle mého názoru zkracování vliv na zídku nemá. Tedy já bych to neřešila. M.
Listy u gazánie začaly žloutnout, 18.5.2018
Dobrý den, doufám, že je budete mít krásné. Já květináče s gazániemi na podzim přenáším do domu než úplně odkvetou a pak teprve vyhazuji, protože mi je líto je vyhodit ještě když jsou v kondici . Marcela
Zlepší zkrácení stiniciho sousedova smrku jeho odolnost vůči větru?, 18.5.2018
Dobrý den, pokud strom zkrátíte, uděláte z něho paskvil . Zákon sice existuje (občanský zákoník), ale hodně záleží na okolnostech, tj. jak je strom daleko, byl tam dřív strom nebo Váš dům a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Navíc pokud je... celý příspěvek >
Kombinace balkonovek - inspirace, 18.5.2018
Dobrý den, medonosné jsou různé byliny (osazuji různým mixem a vypadá to moc dobře i když nekvetou), ale když máte truhlíky na oknech, tak to není zrovna nejlepší, protože včely a všechno co létá je také v bytě. A maprosto s Vámi souhlasím, že... celý příspěvek >
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Já Vám věřím a přeji Vám, ať se dílo podaří! Marcela
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Dobrý den, víte že? v případě, že k odběru vody použijete jakékoliv technické zařízení, ať už potřebuje ke své činnosti elektrickou energii či nikoliv (čerpadlo, trkač aj.), pak se neobejdete bez takzvaného vodoprávního povolení. O povolení je nutné... celý příspěvek >
Kombinace balkonovek - inspirace, 17.5.2018
Dobrý den, surfinie jsou krásné, ale... Jeden rok je mám fantastické a další rok mají padlí a já uprostřed léta musím osazovat truhlíky nově. Přesto neodolám a každý rok jimi něco osázím. Letos jsem zasadila převislé muškáty (nebyla vidět barva,... celý příspěvek >
Listy u gazánie začaly žloutnout, 17.5.2018
Dobrý den, já bych to tak udělala. Vždycky zalévám květináče a truhlíky tak, že voda začne vytékat spodem a zůstane v podmiskách. Marcela
Listy u gazánie začaly žloutnout, 16.5.2018
Dobrý den, gazánie jsou velmi nenáročné, ale potřebují slunce aby kvetly a pravidelnou zálivku. Je to ten typ rostliny, na kterém hned vidíte, že vadne a potřebuje zalít.  Takže pozor na přeschnutí. 1x týdne se mi v takovém teple jako je nyní... celý příspěvek >
Jak se zbavit kuny?, 16.5.2018
Vypouštím je jinde. Ale musí je člověk odvézt opravdu hodně daleko, protože se prý umí vrátit z několikakilometrové vzdálenosti. Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika