Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dehtování, 18.5.2018
Proč by to měl vysvětlovat? Kdyby to šlo, jako to většinou nejde, myslím každému vysvětlit a pochopit, tak by všichni dobře vyudili a nikdo by se na nic neptal.Přitom se to zdá být jednoduché.Např. nelej do stroje biosložky a nebudeš mít ucpaný... celý příspěvek >
Dehtování, 16.5.2018
Ještě mě napadlo, co na té dřevěné udírně vytápíte 2 hodiny?Nemáto v tu dobu maso ještě v lednici? to má být v hnci s teplou vodou do 70st.
Dehtování, 16.5.2018
Maso musí být prohřáté, teploměr na 70st a na správném místě, topeniště bez náhonu nebo o polovinu kratší a o třetinu zmenšené.Místo 3 polínek jenom jedno.Komín vyhodit a dát tam jako dekl stará dvířka od slepic, které mají seschlá prkna se... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 17.4.2018
Že jsou oba stroje montované v Čině je vám jasné?Já do toho nedělám, ale nějak mě zajímalo, jak budete měnit sekání za radlici. Takže za desítku to asi jde a u toho Cub cadet jsem se při tom dozvěděl, že je to američan a dělají ho u Balatonu.To video... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 18.3.2018 Obsahuje fotku
Příroda je čarodějka, když už mráz tak to přikreje sněhem.
Wolf garten vertikutator 32b plus, 22.2.2018
Je tam imbus 5.5mm.Takový trochu chyták v díře do které není vidět.
Wolf garten vertikutator 32b plus, 21.2.2018
Nechci zakládat nové vlákno.Neví někdo, jak demontovat kryt řemenu u vertikutátoru VOLF-GARTEN UV 35 B.V horní části krytu je dirka a čekal jsem tam nějaký šroub.Svítil jsem tam baterkou, strkal imbus č.5/6.Pak šestihran 9/10 nástrčku a nic se... celý příspěvek >
Problémy s plechovou udírnou, 21.2.2018
Než jsem to napsal Pavlovi tak mě rpstylle předeběhl.Alesponˇ to je věrohodné.
Problémy s plechovou udírnou, 21.2.2018
Zdravím.Já to co je kombinované moc nemusím.Dělám taky podle (rpstylle) např. bůčky ale já jen napichuju.24% lák, deci na kg masa.Napůl praganda/sůl.Vodu na rozvlažení troch osolím a je to akorát.Jde mi o to aby to bylo dobré na jídlo, ne abych měl... celý příspěvek >
Problémy s plechovou udírnou, 20.2.2018
Nemáte pravdu příteli. Maso bude tak slané jak ho osolím.To že někdy bývalo slané bylo proto že ho někdo osolil.Není čemu odvykat a přivykat.Rychlosůl je na to aby tam nebyl jed a taky na barvu že.Ano bojím se jí, proto se rád podělím.Neseže ru... celý příspěvek >
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
To je ale skoro pravidlo.I kdyby tazatel doplnil, kde ho koupil a podobně, tak já na to nemám radu ač nakládám 40let.Vlastně mám.Vyhoď to a kup si v akci sklenice.Nebo znovu hlávky a opakovat.Podobně to je i z uzením nebo chceteli s chovem... celý příspěvek >
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 31.1.2018
Ano, ta fréza mi unikla a omlouvám se.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 31.1.2018
Bohužel, je to zase klasika.V základním dotazu je, že sekačka přišla ze servisu (vyčištění karburátoru).Na konci se zas radí -projet ultrazvukem.Nikdo nic nečte.Nedá se radit tak, že si myslím.Vlastně dá ale jenom někomu.To že se při tom položení... celý příspěvek >
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 29.1.2018
Teď mám obavu jestli si s tou kapkou maziva rozumíme.Já nemazal bovden, ale od jeho konce dole vlevo je mechanizmus sytiče a ten tím že se zadíral, tak nedovíral klapku..Pružinky to prostě neutáhly.Protože se někteří domnívají, že asi málo zatlačili,... celý příspěvek >
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 29.1.2018
Nepište, že se ve Vari moc nepředvedli.Nepište, že to nějak dobastlíte.My to jenom občas stříkáme od bláta, ono to lítá všude kolem a proto je potřeba potom mechnizmus s pružinkama, který je uložený v těsných silenblocích občas namazat.Pak se klapka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika