Příspěvky uživatele - 192.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je, jak pěstovat, množit?, 31.3.2015
Myslím si, že všechny jsou CHAMAEDOREA ELEGANS - horská palma, chamaedorea sličná. Rozmnožit se mi ji nikdy nepodařilo i když kvete. Olina
Jaké květiny na balkon jižní strany?, 11.2.2015
Já tam v létě pěstuji " letní kaly ".Olina
Ananas, 18.1.2015
Také mám doma vypěstovaný ananasovník a čekám kdy začne kvést. Jak je ten Váš starý a velký? Díky Olina
Prosím o určení sukulentu, 14.12.2014
Pryšec to je, ale podle mne Euphorbia grandicornis.Olina
Více rostlin jednom květináči, 18.11.2014
Taky možnost.Olina
Více rostlin jednom květináči, 17.11.2014
Ta na levo je pnoucí. Můžete ji pnout po zdi či omotávat kolem nějaké opory umístěné v květináči a nebo jenom nechat viset dolů.Bude to nejspíš nějaké syngonium nebo filodendron.Druhá by mohla být dracena či dračinka, ale nejsem si stopro jistá a u... celý příspěvek >
Více rostlin jednom květináči, 16.11.2014
Ještě se doplním.Nemusejí se snést  vzájemně druhově.Proto jaké máte? Olina
Více rostlin jednom květináči, 16.11.2014
Jaké máte.Olina
Zastřihnutí odkvetlé orchideje, 16.11.2014
Jestli myslíte phalenopsis, tak ten stvol já stříhám až sám uschne.Většinou po odkvětu zase z nějakého očka i nahoře začne pučet nový květní stvol.Kdy Vám teťka vykvete Vám neřeknu, mě jedna kvete a raší nové stvoly pořád.Jiné si zase dávají... celý příspěvek >
Prosím o určení sukulentu, 13.11.2014
Jak píše Lída opravdu pozor na to mléko co roní, mám s ním nemilou zkušenost od příbuzného pryšce běložilného. Opuchliny a puchýře na nose a v okolí. Při manipulaci s ním jsem netušila, že je ten pryšec poraněný a pošimrala se na nose. Olina
Prosím o určení sukulentu, 12.11.2014
Euphorbia milii, česky pryšec zářivý, trnová koruna.Olina
Bouganvillea, 11.11.2014
Nevyhazujte ji.Držte ji v mírném teple a přiměřené zálivce.Na jaře přesaďte a zastřihněte.Ta naše taky opadává a přes zimu bude mít okolo 12 stupňů. Olina
Alokázie kvete, 4.11.2014
Alokázie má ráda vlhko.Zkuste rosit.Olina
Vánoční kaktus, 29.10.2014
To je přesně on.Olina
Vánoční kaktus, 27.10.2014
Mám a zrovna nasazuje poupátka. Dám Vám kousek zdarma, jenom nevím kam ho poslat.Olina
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika