Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 25.2.2024
Mně tady "čepičky" ukazuje zatím Big Red a Wonder Cot.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 25.2.2024
Oslovuji pana Waltera, protože jediný komunikuje. Tak tedy pane Waltere, v této sezóně mě nejvíce zaujaly ty moje vyfocené malé plody Evelíny. Nečekal jsem, že komerční marketová odrůda může být z vlastních roubů takto dobrá. Stále pevná konzistence... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 25.2.2024
Na Markových fotkách jsou krásně vidět rozdíly ve vzhledu pupenů Kolgaatu a Leskory. U Pinkcotu a Vehardy moc velký rozdíl ve vzhledu není.
Počasí 2024, 25.2.2024
Teplé počasí má v podobě února 2024 zase jedno prvenství. S dostatkem srážek je to zajímavá kombinace. Co se týče příspěvků, tak děkuji oběma pánům.
Počasí 2024, 24.2.2024 Obsahuje fotku
Tak jak vám to kvete, vážení přátelé? A jak to vidíte s počasím? V únoru je jako v dubnu, v dubnu bude jako v červnu a v červnu jako někde v Africe? Pane SPCH, pohovořte.
Meruňky 2024, 24.2.2024
Špičkové provedení, Marku. 
Síran měďnatý (CUPROXAT SC), 24.2.2024
Jak by se naředil tento speciální síran měďnatý v přípravku CUPROXAT SC do 10 litrů postřiku proti kadeřavosti broskvoně? A dal by se vůbec takto použít? Působení Tribazický síran měďnatý je účinná látka, vyráběná technologií, která zaručuje... celý příspěvek >
Bordeauxská jícha, 24.2.2024
Takhle je to čitelnější: Návod k přípravě Bordeauskej směsi Do suspenze hašeného vápna se přidá stanovené množství roztoku síranu měďnatého, aby postřik měl neutrální až slabě zásaditou reakci. Např. na přípravu 1% -ní bordeauskej smíšeniny... celý příspěvek >
Bordeauxská jícha, 22.2.2024
A kolik jste čeho dával, pane PP? Jak radí pán na začátku vlákna 10 dkg modré skalice rozpustit v 5 litrech vody a 8 dkg vápna rovněž v 5 litrech vody a potom jste to smíchal? A jak se vážila ta vápená kaše do těch 5 litrů vody?  
Ringlota Black Daimond, 22.2.2024
Měl jsem Black Gigant (https://www.zahrada.cz/forum/slivone/black-gigant-348467/     Modré plody s červenou dužninou. Odešel stejně jako Oishi Wase, Guaota a ještě jedna. Plodnost slabá u všech. Minulý rok se dobře rozplodila... celý příspěvek >
Bordeauxská jícha, 22.2.2024
Nic jsem zatím nesháněl, ale doufám, že se dá sehnat nějaké menší balení hašeného, nebo nehašeného vápna. Přinejhorším bych si nehašené vápno ve vodě "uhasil" a po vychladnutí bych směs promíchal a použil na jíchu. Jak pán na začátku vlákna zmiňuje 8... celý příspěvek >
Bordeauxská jícha, 21.2.2024
Nejedná se o souseda, pane PP. Ten se každoročně ptá, kdy má stříkat broskvoně a druhý má zase mezi stromy v průběhu roku dvoumetrovou "travičku" a ctí zásady: nesekat, nestříkat, neřezat. Nejedná se ani o důchodce, který nemění své zvyky, ale právě... celý příspěvek >
Bordeauxská jícha, 20.2.2024
Předpokládám, že se dají obě složky jíchy sehnat. Budu se u pána ještě informovat. Jak jsem mohl vidět, tak stromy takto ošetřené mají bílo modrý vzhled, aby se toho někdo nelekl. Taky jsem si všiml, že Bordeauxskou jíchu ve formě přípravku Cuprotek... celý příspěvek >
Počasí 2024, 20.2.2024 Obsahuje fotku
...a venku jim bude lépe. Myslím, že nejen jim. Jablkům v přepravkách ve stínu u zdi také. Určitě lépe než v chodbě. Klubou si i další rostlinky - bledule, krokusy, koniklece a další.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 19.2.2024
Úroda byla veliká u Kidd´s Orange a Tanga. Kidds je stále ve slušné kvalitě, pane Waltere. Na to kolik ho tam bylo a při jaké teplotě je skladován to je dobrý výkon. Na přímý konzum chuťovka, ale řekl bych, že do štrůdle jsou vhodnější kyselejší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika