Příspěvky uživatele - host

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kdy sklízet james grive?, 31.8.2007
James Grieve a jeho červené mutace patří k odrůdám, jejichž sklizňová i konzumní zralost se hodně liší podle stanoviště. Zatímco v teplých polohách je prakticky letním jablkem, ve vyšších, chladnějších vydrží i přes... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl 4mix, 31.8.2007
Principielně je to v podstatě kombinace 2 taktu a 4 taktu. Motor je mazán směsí oleje s benzínem - 2 takt, ale má ventily 4 takt. Ty vibrace mohly být způsobeny chodem na volnoběh, studeným motorem, nízkým volnoběhem. Obecně jsou tyto hodnoty na... celý příspěvek >
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 31.8.2007
Asi nenapíšu tak dlouhou odpověď :)), ale zaměřím se na dotaz, který je na místě. Je třeba si uvědomit požadavky na mazání těchto motorů - otáčky kolem 3000/min. , filtrace proti např. automobilu nic moc až na výjimky -např. Honda, vyšší třída B+S,... celý příspěvek >
Ovocne mušky, 31.8.2007
Myslím, že existuje na jejich chytání nějaký feromonový nebo ovocný lepový lapač. Bez odstranění kvasící lákavé potravy to ale těžko bude účinné.
Štíhlý jehličnan do skupiny listnáčů - jaký zvolit?, 31.8.2007
Dobrý den, do skupiny různorodých kvetoucích listnatých keřů bych ráda zakomponovala štíhlý jehličnan, pokud možno světlejší zelené nebo zeleno-žluté (zlaté) barvy. Ideální by bylo, aby měl v průměru max. 60-80 cm a dorůstal do výšky 2-3 m. Poradíte,... celý příspěvek >
Jak ostříhat cca 20 let starou wajgélii?, 31.8.2007
Děkuji za všechny rady! :-) Takže vajgélii radikálně seříznu, na zimu zahrabu, na jaře vyhrabu, pohnojím - a pak už se budu jen kochat, jak krásně obrůstá! Alespoň doufám... :-)))
Lilie..., 31.8.2007
pokud je máte možnost vysadit do zahrady, tak je vyadte ven... pokud tuto možnost nemáte, schovejte je s celým květináčem do chladného sklepa...
Ovocne mušky, 31.8.2007
To chybějící o byl překlep, ta dvě l moje chyba. Byť jsem nad chromozomy  slinných žlaz jejich larev strávil pár dlouhých chvil, jedno l se mi tam vloudilo.    Bude te se divit, neví každý o co jde. Mnoho mých... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 31.8.2007
Dobrý den, také uvažuji o koupi sekačky AL-KO Comfort 520 BR - (XRQ 60 B&S) nebo Brill 52 XLR. Kterou? Prosím o radu někoho, kdo má zkušenosti se sekačkou Brill. Pozemek je svažitý asi 2 000 m2.  Zatím jsem sekal sekačkou Troy Bilt 6553.... celý příspěvek >
Jak stříhat 4letou hrušen?, 31.8.2007
50 centimetrů není mnoho, takže zimní řez je vhodný. Postupoval bych asi stejně jako pan Martin, ale řezal bych později - v březnu.
Jaký druh švestky na slivovici?, 31.8.2007
Je to možné. Já mám 2 Valjevky, jednu z Losin, druhou ze Střílek, plody se (velikostí určitě) trochu liší. Může to být ale rozdílným stanovištěm, stromky jsou daleko od sebe. Šarka trochu je, ale jen na listech (zatím) .
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 31.8.2007
Takisto som mal túto cenu. Ešte som zabudol dodať že je treba mať riadne vyplnený záručák od predajcu, aj keď by to malo byť samozrejmé, ovšem niektoré obchody toto nerobia, väčšinou kvôli možnosti výmeny tovaru do 30 dní a pod. Dúfam že budete... celý příspěvek >
Lilie..., 31.8.2007
Dostala jsem lilii v květináči, již mi odkvetla, takže ji mám zalévat méně a v září ji mám těsně nad hlínou odříznout? Teď nevím, jestli ji můžu dát zazimovat do sklepa nebo nechat v bytě. Byt je orientovaný na jih. Pokud mi někdo poradíte, aby... celý příspěvek >
Zadovy postrikovac, 31.8.2007
Myslím, že na 200 litrů ročně (cca 10 - 20 nádob) na zahradě 1500 metrů se motorový rosič nevyplatí. Pístový s dopumpováním na záda mi připadne dostačující. Akumulátorové neznám, ale nebude-li přehnaně drahý, mohla by to být dobrá volba
Ovocne mušky, 31.8.2007
Mucholapka přitahuje mouchu domácí. Drsophilly (octomilky) na ni sedat nebudou.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika