Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s Mountain Magic - podělme se, 5.7.2018
Zajímavá diskuze na Tomatoville o hybridech zde. Vladimír
Křížení rajčat - nová zábava, 2.7.2018
Opravud nechci Vám ani autorce té knihy oponovat. Na to jsou mé teoretické i praktické zkušenosti v oblasti genetiky malé. Já jsem si jen našel zábavu pro dlouhé zimné večery. Nedávám si vysoké cíle a proto ten výběr odrůd, které budu křížit. U mne... celý příspěvek >
Křížení rajčat - nová zábava, 1.7.2018
To je úplně v pořádku, že jste si našel zábavu s rajčaty a vytkl si ten cíl, stabilizovat gen odolnosti proti plísni bramborové v přesevech Mountin Magic. Chtěl jsem en naznačit, že to co já dělám je normální cesta jak vyšlechtit novou odrůdu, která... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 30.6.2018
Já letos preventivně stříkám zhruba každých deset dní Wuxalem. Zatím to vypadá dobře.            Vladimír
Křížení rajčat - nová zábava, 30.6.2018
Tak ta Vaše dehybridizace je úplně něco jiného než ten můj pokus. Já udělám hybrid ze stabilních odrůd. Již dnes vím, že F1 bude mít normální rajčatové listy a bude indeterminantní. Pokud tomu tak nebude, tak se mně opylení nepovedlo. Teprve potom až... celý příspěvek >
Křížení rajčat - nová zábava, 30.6.2018
Protože už na zahradě nemám žádná kvetoucí keříčková rajčata, tak jsem dnes udělal nový výsev všech čtyř odrůd. Kdy budu ručně opylovat, to je zatím ve hvězdách. Doufám, že někdy v druhé dekádě... celý příspěvek >
Zahnívání rajčat a patizonu, 30.6.2018
Stejně jako v jiném příspěvku- suchá hniloba květního konce rajčete a také patizonu. Pokud je to v nádobě, tak asi v zemině opravdu chybí pro rostlinu lehce přijatelný vápník.           ... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 30.6.2018
To bude asi suchá hniloba květního konce rajčete. Není to choroba, ale neschopnost rostliny dodat do zrajících rajčat dostatek vápníku.            Vladimí
Rajcata - bile zilnate skvrny na listech, 30.6.2018
Četl jsem, že pod napadené listy se dají plastové podnosy a každý den se ručně likvidují kukly, které z napadených listů na ně spadnou.            Vladimír
Rajčata - poškozené rostliny čím?, 30.6.2018
Herbicidem.            Vladimír
Křížení rajčat - nová zábava, 29.6.2018
Zatím je ve hvězdách, jestli se mně vůbec povede to první- ruční opylení. A potom začne dlouhá, dlouhá cesta výběrů a stabilizace. A výsledek může být nezajímavý. Ale pro mne je hlavní ta cesta, když bude dobrý výsledek, tak to bude něco navíc. ... celý příspěvek >
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
Taky si myslím, že by byla nejlepší dohoda při něčem ostřejším. Tatík by se mohl spráskat společně s tím sousedem a na kamarádsky to vyřešit. Jinak, pokud je to úplný blbec, tak asi těžko něco naděláte. Jen se ty vztahy ještě... celý příspěvek >
Křížení rajčat - nová zábava, 29.6.2018
Díky těm pařeništím jsem už od půli května soběstačný se zralými rajčaty. Momentálně zrají tak rychle, že ani odbyt dceři a synovi nestíhám. Je jasné, že na to má vliv i teplé letošní počasí, ale předpokládám, že i při horším počasí mně bude produkce... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 28.6.2018
Pro mne je priorita zelenina, myslím tím hlavně tu plodovou. A ta mně od března do poloviny září zabere všechen čas, který strávím na zahradě. Takže rytí jen na podzim ev. zbytky brzy na jaře, v zimě tam ani... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 28.6.2018
Problém je ten, že půda v tom trávníku je tak tvrdá, že do ní nejsem schopen nic zašlápnout. Pochopitelně nezarážím 6/4" trubku najednou, ale začínám někde na 3/8 ". Stejně je to makačka. To, že půda je tak zhutnělá je do budoucna spíš příslibem, Ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika