Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.4.2018
ďakujem p. Hlavatý, nečítam veľmi témy, blbne mi stránka a nechce načítavať, tak som ani tú tému o hruškách nevidel. skrátim to ako píšete. u mňa sú tie prírastky jadrovín prvý rok také malé, potom sa to rozbehne. pri kôstkovinách je to podstatne... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.4.2018 Obsahuje fotku
na 1. foto je jabloň james grieve, pred rokom zasadená ako špičiak, prírastky len 15 cm, na konci kvety. stačí keď odstránim len kvety, alebo mám trochu aj zakrátiť vetvičku? na 2. foto je hruška konferencia na plánke, zasadená minulú jar.... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 17.4.2018
môžem zapestovať korunu slivky opál na myrobaláne 60 cm nad zemou, alebo mám z výpestku urobiť špičák, počkať rok a potom založiť korunu vyššie? viem, že je to nízko, ale je to nejaký zásadný problém? ďakujem za odpoveď.
Staré slivky - záchrana, 17.4.2018
náhodou neviete ako sú od seba ďaleko zasadené? ospravedlňujem sa za offtopic. 
Inzeraty MS260 - bazos, 5.4.2018
podobný dotaz tu už bol. na ukrajine neplatí zákon o emisiách alebo neviem ako to tam majú, ale motorové píly stihl ms260 a stihl ms361 sú tam stále v predaji. rovnako ako krovinorezy, ale modely si už nepamätám. pred pár mesiacmi som to pozeral a... celý příspěvek >
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 1.4.2018
ktoré zapaľovanie je dobré (lepšie) na dolmar? objednať ho zo servisu originál alebo použiť napr. VEC alebo iné? už sú tie zapaľovania teraz v pohode (originál dolmar)? (len využívam tému, mám podobný problém, akurát na krovinoreze ms340)
Už vám leze podzimní česnek?, 31.3.2018
už leze!!! síce asi len 1-2 cm, ale vidím ho! takže do zeme išiel 4.11 a 31.3. ide von 
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
a možno skúsiť rôzne odrody. napr. u mňa v "himalájach" sa darí najmä odrode "sturon", je veľká, zdravá a dobre skladovateľná (mám ju ešte teraz). skúšam vždy aj iné odrody, ale veľkosť je polovičná... 
Vyhlazení stromů hryzci, 26.3.2018
ďakujem :) som asi 200m od vody a mne zožrali skoro všetko, sused je 50m od vody, pestuje výlučne slivky (odkopky) a jemu to nežerú vôbec. skúsim maliny, egreše a ríbezle. mačky tu majú všetci, viac kusov (okrem mňa, môj pes nie je mentálne... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 26.3.2018
včera som vytiahol ďalšiu zastrúhanú ceruzku zo zeme, bola to hruška asi na dulovom podpníku z mojej pôvodnej výsadby bez košov. vyzerá to tak, že najdlhšie vydržala hruška na semenáči a slivka na myrobaláne, posledné dva stromy, ktoré som pred pár... celý příspěvek >
Zima přišla letos nějak dříve :), 19.3.2018
u nás sa zemiaky sadili stále 1.5. to je štátny sviatok :) minulý rok bol sneh, tak sme sadili zemiaky 17.5. a keďže mám záhradu spojenú, tak ostatná zelenina sa dá sadiť až po zemiakoch (traktor), tak všetko sa sadilo až potom a do jesene všetko... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 16.3.2018
p. Hlavatý, ďakujem. už tam vidím rozperky aj ja (od včera som nad tým rozmýšľal). pozriem tiež na druhú tému. 
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 16.3.2018
p. Hlavatý, nechce sa vám trochu ten netradičný rez "obkecať"? :) na fotkách stromčekov a rtg. snímkoch nikdy nič nevidím, ale jeden konár smeruje dole, z neho druhý hore. ten, ktorý ide dole, tak dáte preč neskôr? pýtam sa aj preto, lebo mám dve... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 13.3.2018
bol som pozrieť na záhrade, tak už nemáme sneh, len na niektorých miestach a cesnak stále nelezie :) 
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.3.2018
ďakujem, zachránili ste mu život. ked zmizne sneh, tak to skúsim nejako "odborne" orezať :) 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika