Příspěvky uživatele - 150.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracena a cycas zloutnuti listu, 3.12.2017
Cycas revoluta nelze dlouhodobě pěstovat v bytových podmínkách. Přes zimu potřebuje světlé stanoviště s teplotou od 2 do 10 stupňů.
Zdroj vody na ostřik bubnového filtru, 29.11.2017
Jak je tam řešený filtr před vysokotlakým čerpadlem? Vysokotlaká čerpadla vyžadují hodně čistou vodu, takže při použití vody z bubnu by se měl fitr hodně zanášet.
Zdroj vody na ostřik bubnového filtru, 28.11.2017
Použití přefiltrované vody na oplach mě taky přijde dost nešťastné. Má to logiku jen u jezírek vzdálených v zahradě (ale i tam by měla být možnost dopouštění vody z externího zdroje). Taková možnost mě vůbec u bubnových filtrů nenapadala (vzhledem k... celý příspěvek >
Neznámá rostlina připomínající citrusy, 28.11.2017
No tak to fakt ne!!!
Jak přezimovat rostliny v květináčích?, 21.11.2017
Plný souhlas. Mimochodem u nás zem, do velké hloubky moc nepromrzá (záleží na konkrétní hornině a oblasti). Každou zimu dělám řadu sond (ve své spádové oblasti) a i v největších zimách jsem se nesetkal s větším promrznutím, než 30 cm. Pokud... celý příspěvek >
Jak přezimovat rostliny v květináčích?, 20.11.2017
Tak to je jen pár květináčků. To stačí udělat, jak radí Lída (pokud na ně nemáte speciální temperované prostory)...
Jak pěstovat venkovní kamelie, 18.11.2017
Bez znalosti konkrétní odrůdy je rada těžká...
Železo ve vodě ze studny, 17.11.2017
U vrtů je to běžný stav. Je vhodnější jímat vodu z méně hlubokých vrstev. Pro snížení obsahu železa ve vodě jsou kvalitní systémy obvykle ještě mnohem dražší.
Zerav obrovský a západní, 13.11.2017
Je fakt, že u mě jsou ve stínu hodně a zatím ani u země výrazně nevyholují.  Pokud sháníte Thuja plicata, mrkněte se do   š l p. Nemáte to zase tak daleko...
Zerav obrovský a západní, 12.11.2017
Plikaty jsou trochu náročnější na zemní vlhkost, než klasické occidentalis. Půda stejná. Je ale třeba si uvědomit, že jsou náročnější nejen na výšku (běžně, kromě některých kultivarů, dorůstají do 30 metrů) ale i na šířku. I při pečlivém zastřihávání... celý příspěvek >
Zerav obrovský a západní, 12.11.2017
Myslím, že tyto základní dřeviny jsou v nabídce celkem běžně. Sám to na zahradě porovnávám. Klasická occidentalis (kupovaná v bau-bau) je po cca 17 letech ve výšce zhruba 4 metrů (zatím jen s bočním zastřiháváním). T. plicata (některé z nich jsou... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 6.11.2017
Přesně tak, kočky jsou pěkný potvory. Já mám okraje jezízka udělaný blbě (to opraví snad až třetí rekonstrukce) a musím mít kolem pletivo a el. ohradník.
Schema kořenové filtrace, 5.11.2017
Já kolmé stěny jezírka považuji za vůbec nejlepší řešení. Rybám to velmi vyhovuje (zejména jeseterům). U Banáta se zastavuji, kdykoli jedu kolem. Právě u nich jsem získal doporučení na štěrbinovou filtraci. Ve výkonosti to funguje následovně:... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 5.11.2017
Bubnový filtr je rozhodně nejlepší, ale taky nejdražší. Takže jsem zůstal u šťerbiňáku. Kačírek v jezírku nepovažuji za dobrý nápad. Velmi se tím komplikuje údržba. Jezírková fólie zaroste už po jedné sezóně krádně řasou a vypadá přirozeně. Pěkné... celý příspěvek >
Kokosová palma, 3.11.2017
Zkuste to, ale naděje je malá. V létě v teple na silném světle by byla šance větší. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika