Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitni drtic vetvi, 13.10.2015
Já si taky myslím, že drtič za 3.50 do rozlehlého sadu, jak bylo deklarováno,  je neřešitelná kombinace. A protože bylo psáno do rozlehlého zadu nevím proč by to nemohl být Rapido od Vari. Žádné svážení větví, drtilo by se u hromad a syrový bere... celý příspěvek >
Jízda s Vari na půl plynu, 9.10.2015
Jenže jak si ráčíte všimnout, záměr je, snížit pojezdovou rychlost na cca 6 km/h bez ohledu na procentuální polohu plynové páčky. Troufne si někdo potvrdit, že při požadovaném již nezačne prokluzovat spojka? Já bych tu odvahu neměl.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 8.10.2015
Mě to nějak nevadí. Kdo to zná ten ví. Kdo to nezná, třeba na to přijde sám. Jinak to neřeším.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 7.10.2015
Tak je jasné, že díky práci konstruktérů v Libici a ostatních zůčasněných, je převodovka Agzat technicky a konstrukčně mladší a vyspělejší.  U předchozího příspěvku jsem teda nepochopil, proč a jaký to má význam, uzavírat volnoběžky kol při... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 6.10.2015
Jasně, ta uzávěrka je nutnost, bez ní by to s tímto strojkem asi fakt nešlo. No a neláká vás pořídit vrchní díl převodovky pro 80mm spojku a dobrat se stavu všechny motory "na všechno"?
Pomožte s výběrem rotavátoru, 5.10.2015
Ano, to otáčení chápu. U vari se to řeší třeba uzamčením jednoho kola a otočka na zpátečku okolo kola neuzamčeného. V průběhu jetí v brázdě, tedy orby diferenciál uzavíráte? Vzhledem k tomu, že používáte i Vari předpokládám, že jste volil převodovku... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 4.10.2015
V čem je Agzat při orbě lepší než Vari? Oba stroje mohou mít stejnou hmotnost i výkon motoru může být totožný a u obou se může projevit problém s přenosem výkonu na zem. V dopravě chápu výhody převodovky s diferenciálem.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 3.10.2015
Nechci zpochybnit něčí spokojenost s rotavátorem k Agzatu, ale ještě jsem neviděl někoho, komu to funguje jak je na tento stroj zvykem. Agzat nemá zohledněné otáčky pro použití tohoto aktivního příslušenství, pojezd je rychlý a v případě použítí... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 2.10.2015
Který svorník na tento rozchod pasuje?
Pomožte s výběrem rotavátoru, 2.10.2015
O orání na rozchod kol 610mm snad nemá cenu ani psát, protože kdo vyzkoušel orat na 480mm ví své. Další problém je, že orba s jednoosáky obecně vyžaduje od obsluhy dobrou zalost nastavení pluhu a souvislostí proč tak a ne onak nastavit, aby se... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 30.9.2015
Jen teda nezapomeňte, že některé páčky jsou pro lanko, jiné pro strunu.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Tak ještě zkuste hledat Motostandard Terra. Možná toto vás zavede líp.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Sedněte na vlak, letadlo, loď, kolo, do auta, na motocykl, nebo si sedněte na co chcete a vydejte se do Francie, kde si zmíněnou převodovku i se samotným rotavátorem seženete. Převodovka má 80mm spojku a opravdu postačí jen nasadit motor Vari.... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Já nevím, jak vám to napsat, aby jste to pochopil i Vy. Nesený rotavátor Vari neuvidíte, protože tato firma nikdy nic takového nevyráběla. Ale firma Gutbrod, od které Československo koupilo licence na výrobu některých převodovek. Bohu žel, T45 mezi... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
A pokud vím, já nebyl ten, co zde začal zde školit lidi o strojích kousek za Aší.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika