Příspěvky uživatele - 243.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bokashi druhé kolo, 26.1.2020
Mně nevadí nic, já se naopak královsky bavím nad tím, jaké kr_viny jsou lidi schopni vymýšlet. O tom, jak nakládat zelí nebo péct maso, případně jaké procesy probíhají při aerobním nebo anaerobním rozkladu organických látek (biomasy) nebo jak funguje... celý příspěvek >
Bokashi druhé kolo, 26.1.2020 Obsahuje fotku
Je to marný, je to marný. Prostě kdo nevyrábí biouhel a bokashi, nejlépe doma v obýváku, tak není IN. Co na tom, že ty články, ze kterých nadšenci čerpají, autoři opisují jeden od druhého a i v nich si protiřečí. Při čtení mám pocit, že autoři a... celý příspěvek >
Bokashi druhé kolo, 26.1.2020
Máte v úmyslu nasypat do kompostu nějaké tabletky na trávení? Tož hodně zdaru  .  Normálně ji v kompostu produkují plísně a bakterie, případně dřevokazné houby. ivap
Kysané zelí, 25.1.2020
Celé kysané hlávky zelí se používají na přípravu závitků s masem (sarma), tedy jednotlivé listy. Odebírají se postupně. Překvapuje mě, že to nevíte, když tam pobýváte. Narůžovělá barva je s největší pravděpodobností způsobena antokyany, někdy i... celý příspěvek >
Velikonocni kaktus- neznama nemoc, 25.1.2020
To je pořád dokola - není to nemoc. ala napadení třásněnkami. Ošetřit přípravkem Vertimec. Ivap
Černé tečky a hnědé skrvny na listech - co je to?, 24.1.2020
Jsou to třásněnky, všimněte si těch stříbřitých posátých ploch u prstu. To černé jsou exkrementy třásněnek. Máme s nimi bohaté zkušenosti, chmelnici máme na dohled , když foukne správný vítr, máme je na všem. Ivap.
Bokashi druhé kolo, 24.1.2020
Můj názor, nikomu ho nevnucuji, je ten, že pokud je té čerstvé posekané trávy ze sekačky dostatečně vysoká vrstva, tak se v podstatě uvaří - jednou jsem to měřila, tráva měla přes osmdesát stupňů, v cca deseticentimetrové hloubce.  Vše živé, co... celý příspěvek >
Aloe Vera z listů padá hnědý prášek, 23.1.2020
Nehledě k tomu, že dotaz je deset měsíců starý, tak nemáte pravdu. Ta aloe je masivně napadená třásněnkami.
Bokashi druhé kolo, 23.1.2020
Tak jednoduché to není, jak si myslíte ,  jen pro představu: Octové kvašení
Bokashi druhé kolo, 20.1.2020
Berte to tak, že je to, stejně jako spousta jiných "eko" věcí, jen nahozená udička, na kterou zaberou nadšenci, kteří získávají "zaručené" informace na webu.  Pokud je to stojí jen jejich čas a peníze, které do toho vrazí, tak je to jejich věc.... celý příspěvek >
Neopadavá popínavka, 20.1.2020
Sousedi mají na domě nějaký stálezelený zimolez. Během dvaceti let ho dvakrát museli kompletně seříznout a sejmout z konstrukce, protože zmrzl.
Bokashi druhé kolo, 19.1.2020
"Organická hmota umožní mimo jiné i dočasné zachycení sloučenin dusíku ve formě organických látek (např. aminokyseliny, peptidy, bílkoviny, aminy..." To je zase blábol - ta organická hmota je nezachytí, ona je z nich složena. A abych zase nebyla... celý příspěvek >
Bokashi druhé kolo, 18.1.2020
Mimmo, ale rostliny využívají uhlík z oxidu uhličitého při fotosyntéze. Učivo někde z šesté třídy základní školy... Uhlík z půdy fotosyntetizující rostliny neumí využít. Jinak k tomu, že jsme si nic nepřečetli - já jsem měla snahu, ale asi jsem... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.1.2020
V Rusku nebo v pobaltských republikách. Zadejte do vyhledávače сладкая девочка f1, vyskočí toho na vás spousta.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 12.1.2020
Spokojeně hnijeme , v tom marastu nejde nic dělat. Osmnáctidenní kompost? To je asi řádová chyba, ne? 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika