Příspěvky uživatele - 103.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modi, 7.10.2016
no vypada Milane krasne, trochu mi prave chybi podobne jablko vzhledove jako gloster odolne na houb.choroby, toto se mu zatim nejvíce podobá
Co Vaše réva 2016, 3.10.2016
Berounsko 340mnm jizni svah Cabernet C 26,1 NM
Jde o letničku nebo trvalku a jak se jmenuje?, 30.9.2016
je to Iresine herbstii
Batáty, 28.9.2016 Obsahuje fotku
tak první pokus se vydaril
Hrušeň Dicolor, 28.9.2016
to urcite Petře ne, je to jizni svah, nestineno ani stromy a ani budovami, nicmene si danou vetevku oznacim a uvidime za rok
Hrušeň Dicolor, 27.9.2016
nn, jen jsem ji utrhl a az pak jsem si vzpomnel, ze by to chtelo vyfotit, plod byl dobry, ale jiz prezraly, mozna si navazuju mlady letorost, ze ktereho se plod vyvinul, stopka byla krátká - jako u Dicolor
Hrušeň Dicolor, 27.9.2016
nicmene vypada jako kdyby to bylo napůl mezi Dicolor a Clappovou máslovkou, take je zajimave, ze je tato zralá, narozdíl od Dicolor-ty jsou tvrde, díky
Hrušeň Dicolor, 27.9.2016 Obsahuje fotku
Je to mutace odrůdy Dicolor???
Rajčata 2016, 4.8.2016
Já jsem s Mandatem spokojen, Semácké cherry mě však nenadchly, Goldkrone je perfektní-ideální plodnost, chut a opravdu dlouhe vijany, takže opravdu super, chutově je druhe, vyhrava u vsech Tomatoberry
Jmeno keře, 29.7.2016
kdoulovec - Chaenomeles japonica
Rapikaty celer sklizeni, 28.7.2016
uz jsem vyzkousel mnoho odrud, nejvic mi vadilo to, ze mely bocni odnoze, sklizim asi 3 týdny, ale sázel jsem jej behem dubna, sklizejte, kdyz jsou rapiky dostatecne dlouhe a narostlé, klidne hodte sem foto..
Dýňoviště 2015 + 2016, 28.7.2016
rekl bych, ze ke konzumu uz se daji pouzit, ale jeste necekejte nejaky velky chutovy zazrak, 2 tydny bych to videl na uspokojivou kvalitu
Kroupy... a je po úrodě, 3.6.2016
a odkud jste?
Jak vám letos kvetou jabloně?, 17.5.2016
tady na Berounsku je definitivne odkveteno, vcetne jabloní, uvidime jak to dopadne
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 4.5.2016
ja jsem prozatim z odrudy Hargrand nadsen, sice jej nemam dlouho, ale je videt, ze je to nejlepsi odruda, chutna, odolna a plodna, vysadim na podzim cca 30 stromů
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika