Příspěvky uživatele - 254.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatná sklizen, 27.10.2016 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto z 28.7.2016      Míla
Špatná sklizen, 27.10.2016 Obsahuje fotku
3.7. jsem zlikvidovala záhon s jahodama a po zrotavátorování nasázela brambory s klíčkama (asi 3 cm). Dnes jsem je dovybírala. Posílám foto. Jediná smůla byla, že teď hodně pršelo, tak jsou zablácené, jinak nemají jediný stroupek a jsou i veliký...... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 3.10.2016
Já se připojuji k chvále šampionu. Mám přeroubované 4 stromy šampionem (prima-zvonkové-dublet-walthy duble ret) a mám ponechanou pouze jednu větev mateční u každého. Šampion u nás vede ještě před rubínem. Děti milují goldeny, ale my dospěláci... celý příspěvek >
Charneuská (Fondante de Charneu), 30.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Také mám uskladněné hrušky charneusky. Jsou letos nádherné, hladoučké, narozdíl od ostatních, co mám naroubované na letních odrúdách (červencová-clapova), neznám jejich jména, ale není jich tolik, že bych to musela řešit. Jediná, která... celý příspěvek >
Charneuská (Fondante de Charneu), 27.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Mičurina ,velmi mě zajímá, jak jste letos dopadl s Charneuskou hruškou. Mě opět nzklamala a navíc mě velmi zaplodila odrůda, kterou jsem před 6 lety naroubovala na červencovou. Je jako koženák jablko a po uležení je zvláštně sladkokyselá a... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 29.8.2016
Kloubouk nemám, přesto smekám... Nádhera, úžasné, co na to říci jiného než super!!!! Míla
Usazeniny na nafukovacím prstenci bazénu, 26.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, my jsme měli veliký bazén s nafukovacím límcem 2 sezony, třetí sezonu jsme pořád lepili, foukali a nervovali se.Také to vytvořilo fleky tvrdé a ty poté praskaly.Bylo nám líto bazén vyhodit, tak jsme ho dali na nevyužité místo, čerpali vodu... celý příspěvek >
Nahnivani plodu paprik, 3.8.2016
prosím o bližší popis chloridu vápenatého, kde se dá koupit.Snažím se v obchodech a vždy mě řeknou, že na zeleninu se nedá použít... Je to na síření mléka a kdoví na co ještě!! díky MÍLA
Sazenice révy 2016, 30.7.2016 Obsahuje fotku
Sáčky jsou z buničiny, kterou zakrýváte záhony proti mrazu atd... ve skleníku již trháme a jsou naprosto čistoučký..Míla
Sazenice révy 2016, 29.7.2016 Obsahuje fotku
ještě z blízka MÍLA
Sazenice révy 2016, 29.7.2016 Obsahuje fotku
Takto zabezpečuji hrozna proti všem škůdcům.Dám si s tím práci a každoročně se mě to vyplatí. sáčky 3roky v pohodě vydrýží.Ještě se mi nestalo, že by je ptáci, nebo vosi napadaly.
Sladka ostružina, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Svitavy-tady dozrávaj až v srpnu.Každoročně je jich mraky, ale štávy a marmeládky jsou fantastické... MÍLA
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 19.7.2016
Svitavy-ani u nás letos nebyli vidět ani po dešti... Sem, tam se oběvili.Dnes jsem okopávala kolem brambor, zvedla jsem prkno po kterém chodíme a ta hrůůůůza.Dobrých 20-30 a statných obr slimejšů... Napíchala jsem je na svářecí drát a byl téměř... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 18.7.2016 Obsahuje fotku
Také prosím... plísen ano-či ne, čím tedy ošetřit!???!??       Moc děkuji MÍLA
Co je to za houbu, 14.7.2016 Obsahuje fotku
ještě z blízka...    Míla
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika