Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák - Mars, 26.11.2014
Pěstuje někdo odrůdy Mars a Seifersdorfský.  Je mezi nimi rozdíl, co se týče chuti.  Obě jsou samosprašné. Nevím, které odrůdě dát přednost?Děkuji
Destilační přístroj, 17.11.2014
Dvoukotlová výroba pálenky je lepší co se týče chuti. Deflegmátor je lepší, když chcete mít silnou /víc/ pálenku.
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 7.11.2014
Děkuji vám za reakce. Hvězdnatá reneta to nebude, dužnina není narůžovělá, ani Panenské české to nebude. Prošel jsem pomologie od Vaňka,  Dvořáka a Vondráčka, Pochybu, Cifraniča. Zhodu jsem nenašel. Nejspíš to bude nějaká stará místní... celý příspěvek >
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 6.11.2014 Obsahuje fotku
.
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 6.11.2014 Obsahuje fotku
Prosím Vás, je toto Sudetská reneta? Strom je min. 40 let starý.  Na popis chuti je brzo, plody nejsou v opt. zralosti.  Nápadné jsou bílé lenticely
Pink Lady, 3.11.2014 Obsahuje fotku
"Potom tedy nevím proč pan Paľo svou lokalitu takto charakterizoval" Jednoduše tam žije,  proto ví nejlíp, proč to tak napsal. V ukázce je mapa, podle které má pán Paľo pravdu. Vybral jsem mapu pro meruňky, protože co se týče... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014 Obsahuje fotku
.
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014 Obsahuje fotku
.
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014 Obsahuje fotku
.
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014 Obsahuje fotku
Předešlá ukázka je Boskoopské.
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014 Obsahuje fotku
Byl jsem v starém jabloňovém sadu u známého.  Našel jsem tam Boskoopské, Krasokvět, Jonathan, Jeptišku a dvě které nevím určit, na stromě ich zůstalo pár. Jedna odrůda bude nějaký malináč, podle chuti. Dužnina je bíla, sem-tam... celý příspěvek >
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 26.10.2014
Děkuji za vysvětlení. Je to pracnější, ale zas tolik starých stromů nemám. Po nalití superfosfátu jsem nalil síran draselný, tak doufám, že ty síranové ionty udělají svoji práci.
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 25.10.2014
Přesně jak píšete pane Standa, přihnojoval jsem v prostoru obvodu koruny bohužel s polorozpuštěným hnojivým roztokem. Po obvodu jsem každý metr kopal díry hluboké 40 cm.  
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 25.10.2014
Při mladých stromech to tak dělám, chtěl jsem přihnojit cca 30 leté stromy.
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 25.10.2014
Nemáte někdo nějaký grif, jak rozpustit superfosfát, příp. síran draselný. Chtěl jsem udělat 10% roztok, ale ty granule ne a ne se rozpustit. Ani za 3 hodiny, tak jednou za 15 min. jsem to zamíchal. Vím, že při rozpouštění superfosfátu v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika