Příspěvky uživatele - 14.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámé třešně, 3.7.2014
Ta žlutá třešeň Napoleonova není, pokud to co mám na zahradě, Napoleonova je. Naopak ta červená by Napoleonova být mohla, když platí to v první větě. Či je jí aspoň hodně podobná. Ale najisto to říct asi nelze.
Zkušenosti se závlahou přímo ke kořenům stromků, 2.7.2014
Nevím, zda p. Boris popisuje nějaký problém a nevím, zda o nějaký problém vůbec jde. Původní post je o naprasklém sudu, který se postaví pod strom, naplní vodou a on pak postupně tu vodu uvolní v jednom místě, tak že se nerozleje. Což samo o sobě... celý příspěvek >
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 2.7.2014
Tak nejsem sám. Když pominu ostatní stromy, na kterých je povícero jen listí,  Chodím takto kolem bellamirky mirabelky a počítám šest švestek, keré na ní (zatím) visí. Že bych jim dal jména mně zatím nenapadlo, ale je to zábavný nápad.
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 2.7.2014
Vrabci obírají větvičky, předpokládám, že myslíte od hmyzu. Ale smlsnou si i na pupenech a to už taková radost není. S posledním odstavcem docela souhlasím, řekl bych, že vidíme ekologii v přímém přenosu v původním neurážlivém smyslu toho slova.
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 1.7.2014
Nene, dostali bysme se k ekologii a zjsitili, že síla impéria závisí na počtu starých panen v Anglii. (Darwin). Člověk moudrý totiž zakládá plantáže, např, těch třešní a tím uměle deformuje úživnost biotopu. Atd., etc.
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 1.7.2014
Primární problém není v tom, že něco sežerou. Kdyby sežrali jen to, co mají k obživě, nic dramatického by se nedělo, alespoň u nás, špačků tu moc není, ale řádí kvíčaly. Potíž je, že oni sežerou tak setinu z toho, co poškodí. Zbytek jen naklovou,... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 1.7.2014
Jen tak mimo, to místo je v Česku? V rajčatových vláknech zde je popis řady odrůd a názory jejich pěstitelů. Když chvíli pohledáte, najdete to.
Vysoký živý plot, 1.7.2014
Uříznout těsně nad zemí a zasadit něco rozumného, třebas jasmín, ptačí zob.
Rajčata mne překvapují, 30.6.2014
Funguje to tak, že je buď hodně malých, nebo málo velkých. Je to prosté, rostlina vypadá plusmímus stejně, stejná plocha listů, tedy fabrika která to vyrábí je prakticky konstantně velíká. Proto má taky stejnou produkci a zázraky se nedějí. 30x3=90... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 27.6.2014
Čím hloupější sedlák...
Užitečná rostlina nebo plevel?, 26.6.2014
Zmátl jste mně.
Užitečná rostlina nebo plevel?, 26.6.2014
Je to brutnák. K tomu jídlu některé zdroje uvádějí snad i mírnou jedovatost. Zajímavé použití jsem našel u květů, vytrhnou se okvětní plátky, je to taková hezká modrá hvězdička a zmrazí se v kostkách ledu. Pak se dají použít do nápoje jako ozdoba.... celý příspěvek >
Sázení vrby, 26.6.2014
Zkuste a uvidíte. Je to vrba. Jinak v předjaří uříznout klacek, nejlépe letorost asi metr a zjara když je půda rozmrzlá zapíchnout na místo. Ujímá se prakticky stoprocentně.
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
Chyba v chápání označení. SAE není výkonnostní parametr, ale viskozitní. Výkonnostní parametr (řekněme mazivost) u motorových olejů je obvykle hodnota API. Doporučuji informace na oleje.cz. Tam taky najdete správné ůdaje k teplotním hodnotám... celý příspěvek >
8-letá broskev letos nevykvetla. Proč?, 25.6.2014
Nejsem odborník na broskvoně, ale myslím, že paní může mít pravdu. U stromů to není tak, že si měsíc orazí a pak zas jedou naplno, to jaksi nejde. Tak prostě vypustí celou jednu sezónu. nemají fosfor, teplo, chladno, chuť do práce, či jánevímco, tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika