Příspěvky uživatele - 88.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní jablka dozrávají, 20.9.2013 Obsahuje fotku
Letních jablek je najednou moc, zvláště v tuto dobu, když už padají i kvalitní zimní sorty, které lze jíst, aniž by to hubou kroutilo.Nějaká letní jablka jsem nafotil.Chtěl bych vědět, zda někdo nepozná v těchto dvou odrůdach nějaká jména.Na tu... celý příspěvek >
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 15.9.2013
Nepochybuju, že mají bezinky, a šťáva z bezinek lečebné účinky.V Zahradkáři jednou psala jedna paní, že její šťáva léčí všelijaké záněty, například i zánět zubního váčku.Nebo v zimě je účinná v boji proti vírům, a nemocem, cituji "na hrubý pytel... celý příspěvek >
Mollies Delicious, 15.9.2013
Ale ano pane Vlastimile známe ji, víme o ní, ale těch letních, nebo pozdně letních odrůd je najednou moc.Mollies patří v hornobělském žebříčku mezi tři nejlepší letní odrůdy.Loňi ji pozdě na podzim na netu nabízeli za slevněnou cenu stromek za... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 14.9.2013
Haganta se stala pro pana Miloše zhmotnělým černým koněm, tak uvidíme zda se ji zastane.Před dvěma roky jsem ji sklidil až v řijnu, a nebylo poznat ze tří plodů její vlastnosti, možná se to letos u mě povede.Rekord bude asi blůma .Blůmy... celý příspěvek >
Co je to za odrodu?, 14.9.2013
Nehledě na kalendář typuju na odrůdu Vista Bela.Pro její tvar,a zajimavý odstín fialové barvy,kterou podědil Ametyst.
Trojica najlepších, 14.9.2013
Ktorá z tých "obršvestek" bude asi najlepšia?...Mě letos v září nejvíc chutná Čačanská rodná, je to švestka podle mého gusta.První větší úroda dává poměrně velké, krásně fialově zbarvené plody.Dužina má více kyselinek, proto nemusí všem chutnat,... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 13.9.2013
Presentu považuju už za švestku řijnovou, a bude jistě výborná, už proto, že to je švestka čistokrevná.Podlouhlý středněvětší tvar, na obou koncích zůžená.Velmi plodná.Já si myslím, že když nějakou švestku vysadíte do Vašeho vinohradu, který je asi... celý příspěvek >
TopTaste?, 13.9.2013
Jestliže účelem výběru vhodné odrůdy jsou ryze pijanské ve vší počestnosti, tak bych upřednostnil Durancii oproti Toptastu,ale s tím,že Toptast ještě jak řekl předřečník-není dostatečně prověřen.Jak už jeden stálý člen fora jednou podotknul, tak... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 13.9.2013
Pánu Liborovi se nějak letos Topking "niepozdává",asi ho sklidil předčasně, jako se to stalo mě s Topfive.Potom se nejenže nepozná nic, ale může to dojít až k tomu, že odrůdu zavrhneme jako neužitečnou.Topking bude patřit mezi kvalitní časně zářijové... celý příspěvek >
Topfive, 13.9.2013
Několik plodů Topfive jsem snědl, aniž bych z vědeckého hlediska něco získal, protože jsem je snědl předčasně.Držely na stromku podle kalendáře už moc dlouho, a to mě zmátlo.Když pak tři červivé plody spadly, usoudil jsem, že nadešel jejich... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 13.9.2013 Obsahuje fotku
Proč by to nebylo možné, když každé ovoce letos jinak reaguje v čase dozrávání.Hlavně jsme v průměru o čtrnáct dnů s dozráváním opožděni, a to kvůli studenému nástupu léta.Fotky Valjevky sice nemají podobu typickou- kapkovitý tvar,ale kdo chce,najde... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 13.9.2013
Ano, mohu potvrdit, že letos silně přeplozená Zelená ringle byla kvalitní-sladká, a později i aromatická, medová.Jenže pro mě jako by neexistovala.Vůbec jsem si jich nevšímal.Možná to znáte taky, že vás přitahují jiné barvy-vybíráme si očima.Jenže já... celý příspěvek >
Jaká odrůda?, 12.9.2013
Může to být červená varianta, proč né.V tuto dobu u mě začaly plody Williamsové čáslavky padat, a některé jsou menší.Počkejte až změkne, pak degustací poznáte jestli je to Williamsová, nebo né.Williamsová čáslavka, nebo červená mají podstatně silné... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 12.9.2013
Jsem pod patronací Velkého bratra Vladislava-to je moc dobře,že bude nade mnou bdít,a držet ochrannou ruku.Přečtěte si znovu pane Vladislave svůj článek o protivině Bohu.Je vhodné někoho strašit smrtí?Víte pane Vladislave jaký je rozdíl mezi... celý příspěvek >
TopTaste?, 12.9.2013
Dobře olistěný stromek Toptastu, s chutnějšími plody je ten, který vykazuje na listech ony okrouhlé skvrnky šarky, a i přes tento hendikep dokáže přinést kvalitnější plody, než druhý stromek, zdravý.U obou jsem pamatoval se zálivkou.Možná, až oba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika