Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik, 14.3.2014
Postřik Nevím, kde jste na to přišel, ale evropská norma na poločas rozpadu látek, které se používají v zemědělství (tzn. i v ovocnářství a zelinářství), je 150 dnů. Poločas rozpadu látek ve zdravotnictví je několikanásobně větší, takže jakýkoliv... celý příspěvek >
Postřik, 14.3.2014
Radek 111 Co chcete na záhonu pěstovat? Wendy
Řez slivoně, 14.3.2014
Řez slivoňe Tak jako se vyjádřil p. Miloš Vysloužil. Pokusil bych se vybrat budoucí náhradní terminál. Ostatní větve bych rozšířil systémem " dvojstupňového sektorového rezu". Abych toto osvětlil. Je to řez na vnitřní očko, s tím, že letorost,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 14.3.2014
Rozkvétání meruněk v letošním roce Vážení, dnes jsem ze sebe dělal dřevorubce-řezal jsem jednu zanedbanou zahradu na západním okraji Brna-obec Veselka. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se rozhlédnul po okolních zahradách a objevil jsem PLNĚ... celý příspěvek >
Vrtalka třešnová, 7.3.2014
Vrtalka třešňová. Žádné "fígle" Vám nepomohou. Do půdy se vrtule třešňová dostává pouze ve spadených plodech, takže první podmínkou je všechny plody očesat a nedopustit, aby zůstaly pod stromem. To další je už mnohem snadnější-ochrana proti... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 7.3.2014
Nesadit do Vašich půdních podmínek jakoukoliv meruňku na Montclaru. Možná bych nedoporučil ani St. Julien, ale buď myrobalán, nebo M-VA. Wendy
Jak se zbavit včel?, 3.3.2014
Jednoduchá likvidace Vos a Sršňů. Do postřikovače naftu nebo benzin a vydatně rosit. Nepřežije ani jeden jedinec a že by se k Vám dostal to vůbec nehrozí. Benzin je účinnější co se týká rychlosti. Naruší chytinový obal vosího těla a je... celý příspěvek >
Druh broskvoně, 3.3.2014
Pro Standa V. Z bělomasých odrůd je to Supergreen - zelenobílá dužnina, zraje 5 dnů před RH. Je to nektarinka. Z pozdních jedině Fidelia - zraje 10 dnů po RH.  Wendy
Druh broskvoně, 3.3.2014
Spring lady, Princess. Royal gem, Royal Glory.,Fantazie, Flamingo, Burbank July Elberta. Wendy
Řez po výsadbě, 3.3.2014
Nechejte 4 kosterní větve a terminál. Kosterní zkraťte na třetinu, ale na vnitřní očko a terminál na výšku širší pyramidy vzhledem k zakráceným kosterním větvím. Po nárůstu letorostů z oček na kosterních větvích vyříznete letorost z vnitřního očka, a... celý příspěvek >
Podnože, 3.3.2014
Záleží jaké podnože máte na mysli. Jabloňové mají v Litoměřicích(M1, M11, M26, M9, MM106, A2, J-TE-E, J-TE-H, J-TE-G). Některé mají u Uniplantu ve Skbni. St Julien dostanete ve Valticích. Tamtéž i M-va 1,2 a BM -Va-1,2,3, a myrobalán. Podobný... celý příspěvek >
Papriky 2014, 2.3.2014
Pro Mičurinec a všechny ostatní. Jsem z jihojihozápadního okraje Brna a papriky dělám na pozemcích zhruba 250 m n mořem- orientace jih. I bez závlahy mi Amy a superamy F1 dávají každým rokem záplavu nádherných plodů. Co se týká Lýdie-možná jsou... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014
Pozorně jsem si prohlédl Vaše snímky a mohu Vám řící, že máte dobře provedený řez u všeho. U broskvoně, u které jte chtěla vyšmikhnou terminál, máte na výběr. Buď kotlovitou korunku, nebo vřeteno a právě u vřetene terminál ponecháte. Wendy
Šarka?, 1.3.2014
Šarka tam sice je, ale mohou to být odrůdy tolerantní vůči šarce, takže dozraje do kvality 90% plodů, ale jen v případě, že zničíte obaleče a ostatní škůdce. Wendy
Lze teď zroundupovat pýr?, 1.3.2014
Omlouvám se za poloviční informaci. Těmito přípravky pýr zlikvidujete jen tehdy, pokud má dostatečnou listovou plochu. Wendy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika