Příspěvky uživatele - 102.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký nůž na roubování?, 3.5.2014
Ten nůž s dřevěnou střenkou je hezký, ale jeho čepel roubovací ani očkovací nůž moc nepřipomíná. Samozřejmě s ním štěpovat půjde, což jde prakticky s každým ostrým nožem. Nicméně žádný nůž Vás roubovat nenaučí.
Neplodící Josta a černý rybíz, 2.5.2014
Na prvním obrázku ůplně chybhí starší dřevo. Na mladých výhonech, co narostly letos, rybíz plodit nebude. Zapomeňte na jakékoli zastřihování, jen vyřežte pár nadbytečných výhonů u země. Ty ponechané nezkracujte. Mulčování, jak píše JG,  je... celý příspěvek >
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 2.5.2014
Dřív se tomu říkalo mrtvice - apoplexie meruněk. Uvažovalo se o ucpání cévních svazků z neznámých příčin.. V posledních letech se odborníci přiklánějí k náztoru, že i v tom má prsty monilie.
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 2.5.2014
Letošní teplá zima se podepsala i ne teplotě ve sklepě, takže v tuto dobu mám jablka oproti jiným rokům dost zavadlá a velké ztráty jsou i hnilobou. Třeba Otava už se hodí akorát na křížaly, Topaz je na tom líp, ale dlouho to nebude.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 2.5.2014
Bylo dost horko před bouřkou, Radime, takže za 3-4 hodiny postřik určitě zaschl, tedy není třeba jej opakovat..
Jak se pozná nedostatek železa - chloróza, popř. jaký existuje přípravek - hnojivo?, 2.5.2014
Raději poslechněte Benyho. Na humát kyselý se vyhumátujte, nedoplatil byste se a poctivý substrát to nenahradí.
Hnojení slivoní na list, 1.5.2014
Myslím, že je to vcelku jedno, hnojiv je na trhu spousta. Taky záleží v jaké půdě slivoně pěstujete, které prvky jim chybí a které je tedy (jestli vůbec) potřeba stromům dodávat. Obecně na začátku vegetace se používají hnojiva s vyšším obsahem... celý příspěvek >
Sekačka pro babičku, 27.4.2014
Zvažte pro babičku aku sekačku. Bude ráda, že netahá šňůru.
Substrát, 27.4.2014
Záleží na tom, k čemu ten substrát použijete.  Já dávám na jedny kolečka 2 lopaty přesáté omítky, 2 lopaty kompostui 1 lopatu rašeliny a zbytek (asi půl kolečka) těžší jílovice. K promíchání se hodí míchačka na beton. 
Jaké zahradní nůžky?, 27.4.2014
Teď nechci mluvit o značce nůžek, ale o jejich velikosti. Nemám nijak malou ruku (rukavice si beru č. 11). Až když jsem si od jedné značky pořídil stejné nůžky různých velikosti (S, M,L),  zjistil jsem, že mnohem líp mi sedí nůžky malé. To, že... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 27.4.2014
    Budiž díky Standovi, že nás s bronzovým nářadím seznámil. Jinak bychom se těžko dozvěděli, jaké šílenosti se dají prodávat.. Na druhé straně, jako dárek k narozeninám pro zapáleného zahrádkáře to nemusí být špatné. Stačí, když si... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 26.4.2014
Ještě řekněte, jak slimáky dostváte pryč zu toho tvrdého podkladu a jak z holínek. Mně stačilo, když jsem čistil kýbl, do něhož jsem je sbíral.
Jaký nůž na roubování?, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Spíš ze zvědavosti jsem si včera na Floře koupil roubovací kleště. Zaujalo mě, že výrobce je tuzemský ze Zlína a ne z Asie. A tak, když ti jejich hokejisti vyhrálii (byť jsem fandil Kometě), řekl jsem si, že je vyzouším. Umí jen omega řez na roubech... celý příspěvek >
Řez meruněk, 26.4.2014
    Podle názoru, který píše Rosťa moudivláček o 2 příspěvky výše, se řídím taky. Bez ohledu na to, že odřežu něco zelených lístečků, vyhodím pár gramů živin a přírůstky budou o centimetr kratší. Protože v nepříznivé poloze u meruněk a... celý příspěvek >
Čo to je za chorobu či škodcu?, 19.4.2014
Není to brouk a není to ani škůdce.Jméno neznám, ale je to, tuším, nějaký dravý dvoukřídlý hmyz.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika