Příspěvky uživatele - 175.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrůdu 2, 30.9.2010
Croncelské by mělo být více strupaté a letos obzvláště.
Lečo zavařené a zkažené, 29.9.2010
Teploměr máme stejný i hrnec (společný). Ten teploměr prověřím a dám sem foto. Mám jěště topenářský. Ano je pravda, že nám praskají angešty ale to bude asi tím, že je zavařujeme moc zralé. Jinak se zavařováním nemáme problémy, dokonce jsem zavařoval... celý příspěvek >
Lečo zavařené a zkažené, 29.9.2010
Právě jsem byl informován dcerou, že lečo po předvaření a naplnění do sklenic bylo normálně hnedka sterilováno (jsem už zapomětlivý) zavíčkované jak je obvyklé. Je o to podivnější, proč začalo všech 14 sklenic "pracovat". Že by nějaké... celý příspěvek >
Lečo zavařené a zkažené, 27.9.2010
Postaru nám to jde akorát ten "inovačný" proces se nevyvedl. Když se to dělá klasicky, tak ten obsah se po strilizaci zmenší a od spodu je asi čtvrtina čirého nálevu a jinak prázdno. Vypadá to tak trochu, že to nebylo dobře naplněno,... celý příspěvek >
Lečo zavařené a zkažené, 27.9.2010
Letos dcera zvařovala novým způsobem lečo na rozdíl od jiných let se všechno po měsíci pokazilo. Víčka se vydula, obsah nabotnal, mléčně se zakalil a začal se tlačit ven. Všech 14 sklenic dopadlo stejně. Dříve jsme zavařovali - sterilovali klasicky a... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 24.9.2010
Myši se nejlépe chtají do pastiček, kde je nastražen kousek jádra z vlašského ořechu. Tomu nikdy myš neodolá. Pastiček musí být více a nejlépe těsně u zdi. Myši nějraději chodí podél zdí. Jinak dříve se myši chytaly tak, že se starý hnec střední... celý příspěvek >
Velké švestky - jaká je to odrůda, 23.9.2010 Obsahuje fotku
Jelikož jste mne poděkoval tak abych neyůstal dlužen. Právě jsem utrhl nějaké švestky a letos taky dosahují délky 5 cm, Viz. foto.
Jak zacházet s azbestem, 23.9.2010
Chemický Alí to vystihl přesně. Svět je zblbnut eternitem a zapomíná, že choroba z povolání postihle právě ty, kteří museli dýchat to svinstvo celou směnu několik let a to se řezalo, mletlo, lisovalo a pod. Já dokonce při stavbě jedné JE jsem to... celý příspěvek >
Velké švestky - jaká je to odrůda, 22.9.2010
Největší jaké jsem měl plody švestek, tak byla "Čačanská najbolica" nebo někdy najbolaja.
Jak zacházet s azbestem, 22.9.2010
Azbest jako takový nějakou škodlivou chemii neobsahuje, dokonce se na něm kdysi filtrovalo pivo(oddělen byl ale papírem). Škodlivé je nadýchání se uvolněných vláken ale to musí být řádná expozice. Tedy manipulovat s azbestem celou směnu a několik... celý příspěvek >
Znáte tuto odrůdu?, 21.9.2010
Jako malý kluk jsem už "skoráky", které nikdo jiný v dědině neměl ochutnával z farské zahrady a byla to zcela určitě odrůda Stark Earliest, takže i když to byl mladý strom, tak to bylo sázeno před 50-ti léty. Mne by zajímalo, zda jsou... celý příspěvek >
Orezani jabloni a osetreni, 21.9.2010
Budu stručný. Měsíc září není vhodný na ořezání jabloní.
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 19.9.2010
Mne se "líbí", jak si někdo myslí, že jeden strom vodu příjímá a druhý ne. Pokud se jedná o stromy s celkem běžným listem, tak odpar závisí na ploše zeleně - listů a datumu vegetace. Někde se uvádí, že lípa velké koruny, tedy více jak... celý příspěvek >
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 19.9.2010
Zato kořeny prorostou každkou škvírkou i ve skále, takže ideální prostředek jak se dostat kolem pryžového těsnění do kanalizačních trubek nebo jak nadzvedávat chodníky nebo plytší základy.
Nemoc jabloně?, 18.9.2010
"Vy tam vůbec na té zahradě máte rarity". Myslím ten "trojkmen". To na co se ptáte se řeší tak jak řekl diskutující. Je to odstrašující případ něčeho čemu se nedá říkat ovocný strom.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika