Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvláštní jarní rostlinka, poznáte?, 19.3.2014
toto je léčivka zvaná Devětsil
Broskvoně a merunky jako vřetena, 19.3.2014
jeste se vratim k rezu, mohl bych je seriznout dle tohoto postupu?: Necháme u něj čtyři výhony a terminál. Výhony by měly mít odklon od kmene větší než 45 stupňů. To však bývá málokdy.     Často si musíme pomoci výhony odklonit... celý příspěvek >
Chuť rajčín, 18.3.2014
pokud je tataz odruda stejne vyzrala-co se tyce barvy tak se da chutove poznat plod z venkovniho pestovani od sklenikoveho-folioveho, ja tam proste tu igelitovinu citim, je to vyhnany a neni to tak aromaticky
Česká rajčata, 17.3.2014
no ja vzdy fotim foto odrudy pak onu odrudu a takhle dokola, v pc pak foto cedulek smažu a akorad prejmenuju nazvy fotek a je to...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 15.3.2014
Kvete nekomu Kiotto?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 9.3.2014
zrovna vcera jsem rikal, ze do deseti dnu merunka vykvete a to nemam ani Leskoru ani Velkopavlovickou-které pochopitelně kvetou dříve, ani nejsem z Moravy
Co vaše réva? (2014), 8.3.2014
tak a je to tu, superpozdní odrůda Cerason to vzala hopem a už pláče
Výsadba sazečky, 6.3.2014
tak sazecka jiz prisla a tak ji vysadim, budu tedy doufat, ze nevykvete, jinak cibule ma klicivost 1-2 roky a tak je velka pravdepodobnost, ze ptaci v tom byli nevinně..
Výsadba sazečky, 5.3.2014
mně tedy ještě nepřišla, ale hned ji vysadím, pak přijdou na řadě jiné zeleniny a bude najednou hodně práce, letos jí dám na textílii
Melounoviště 2013, 4.3.2014
pestoval jsem oboji-roubovane i neroubované, letos buudu delat jen neroubovance, vloni se potvrdilo, ze v mych podminkach to az takove terno neni a ztratit tolik casu roubovanim uz nehodlám-nemluve o dvojnasobnem mistu
Papriky 2014, 3.3.2014
Jiřino, máte je opravud perfektní, žádný vytáhlý nítě!
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 27.2.2014
je to tak, kdo má jednu řádku tak si tu práci může dát, ale nevím jak bych přikryl 350hlav :D Již mám ostříháno, vyvázání udělám později, najednou je prací sousty...
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 26.2.2014
Tak po vcerejsku mam ostrihano An a RR, dnes jsou na řadě PIWI, o víkendu má být škaredě tak se musí stihnout všechno :)
Prosím o pomoc při určení druhu rostliny, 25.2.2014
pryšec skočcový
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
nicméně trochu se toto téma zvrtlo a mělo by se psát už o nečem jiném :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika