Příspěvky uživatele - 82.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jonalord, 31.1.2014
Ano, tu krátkou stopku, vzhledem k velikosti plodu, Jonalord má a plody se vytlačují. Ani probírka plůdků příliš nepomáhá, plody jsou pak obrovské a stopka se vytrhne. Nějaký propad před sklizní tam je vždy. Ale není to tak drastické, jako býval... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 31.1.2014
Ono těch přípravků ze skupiny pyretroidů včetně Cymbusch bylo a je registrováno do sadů více. To je jedna věc. Druhá věc je, že účinné látky těchto přípravků jsou pro pěstitele zařazené v SISPO zakázané. Neměli by je však v sadech a zahradách... celý příspěvek >
Jonalord, 31.1.2014
Jonalord mám na MM 106 jako vřeteno, s čímž byly v mládí problémy. Teď už to je v pohodě. Téměř všechny plody jsou nadprůměrné velikosti.
Staré hrušky, 30.1.2014
Také se pamatuji, že Rychlici se říkalo Májovka. Sladkovišeň nemohla být nazývána Májovkou.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 30.1.2014
Úč. látka cypermetrin patří mezi pyretroidy, a tak v sadech a zahradách nepoužívat. Je např. obsažena i v zde zmiňovaném Nurelle D.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 30.1.2014
Ono jde také o to, že mikroprvky a jejich příjem kořeny, jsou ve vzájemném antagonistické vztahu. Vemi vysoký obsah Cu v půdním roztoku proto může blokovat příjem jednoho či více dalších mikroprvků. U mědi to z hlavy nevím, musel bych to někde... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 29.1.2014
Pane J.R. V letošním roce je akaricid Floramite registrován také do jahod a plodové zeleniny. Účinkuje na všechna vývojová stádia svilušek a na pohyblivá stádia ostatních fytofágních roztočů, tedy nepůsobí u nich na vajíčka. Jeho úč. l.... celý příspěvek >
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 28.1.2014
Dnes jsme Starkresu ochutnávali. A musím říci, že její chuť se oproti předloni sklizeným prvním plodům zlepšila. Zejména, pro mne, ta šťavnatost. Z 4-letého vřetene jsem sklidil asi 10-12kg plodů větší velikosti. Vzhledově i chutí a po loňské... celý příspěvek >
Zuzana, 27.1.2014
" Viděl jsem, pěstoval jsem a opustil jsem ".  Je to i můj případ.
Dione, 26.1.2014
Podle mě chutí Rajku určitě předčí jak Rubinola, tak Topaz. Obzvláště už v této době, kdy už je chuť Rajky za zenitem. Rosaně poměrně rychle měkla dužnina, tak jsme ji vždy spotřebovali do konce listopadu. Chutí byla o poznání za Rajkou. Lotos a... celý příspěvek >
Bosenská švestka, 22.1.2014
Jo, kadlata mi připomínají zašlé časy mého dětství a mládí. Na jejich konzumaci si příliš nevzpomínám, krom toho, že byla velmi sladká a nedala se oddělit od pecky.  Byla tu však jiná mňamka. Kadlatovka. Omáčka z rozvařených kadlat i s... celý příspěvek >
Domino, 20.1.2014
Dominem jsem letos přerouboval Fragranci. Tak zatím chuť plodů nedokáži posoudit.
Rucla, 18.1.2014
Na to, že Rucla zde už je pár roků, žádný velký zájem zatím nevzbudila. Myslím, že v prosinci a lednu je ke konzumaci celá řada chutnějších odrůd.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 18.1.2014
Na Sanmite jsem se neptal, patří konkurenční firmě.Já si myslím, že to vyjde asi stejně. Účinné látky obou přípravků patří do stejné skupiny tzv. pyrazolů, tedy jejich mechanizmus účinku je shodný. Sanmite je více rozšířený a na našem trhu je o... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 18.1.2014
Tak, podle včerejšího vyjádření zástupce firmy Sumi, Ortus účinkuje i na další druhy roztočů. Bohužel v balení pro malospotřebitele asi není. Podobné jsou zkušenosti třeba s přípravkem Vertimec. V zelenině je registrován proti sviluškám, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika