Příspěvky uživatele - 40.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teče benzín z válce, 3.5.2013
podchazi plovakovy uzaver v karburatoru
Podnož Mykoa, 2.5.2013
Zdravím, nechci do toho moc vrtat, s dobrou afinitou u slivoní bych souhlasil, ale u broskvoní bych trošku počkal - podnož se zatím příliš nerozšířila a ani u šlechtitele jsem na tom broskvoně neviděl. david
Portál rostlinky.cz (rastlinky.cz), 22.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se s vámi poděli o zkušenosti se zasilatelským obchodme rostlinky.cz (Břeclav). Již při objednávce jsem zjistila, že se informace rozcházejí. Inzerovali, že při objednávce nad 1500 je doprava zdarma a přesto mi napočítali poštovné +... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 25.3.2013
Nevím, z těchto raných mne nezaulaja ani jedna, Harbinger byl chuťově poměrně dobrý, ale praskání, neodlučitelnost a vláknitost nemusím. V tuto dobu mi plně vyhovují meruňky, na broskve krom Favority nějaký ten týden počkám. david
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 25.3.2013
Spíše bych řekl, že je to tím, co se lecktrým e.-shopům podaří koupit levně v Polsku, jelikož zmíněné odrůdy tam množí(Virgil, Vulcan, atd.), u nás to pokud vím nikdo nedělal. Myslím, že právě Cling 83 je poměrně kvalitní, ty kanadské neznám. david
Únik vody z jezírka, 20.3.2013
mam dojem ze perlit je nasakavy ten asi nebude vhodny spis bych tam dal drobky polystyrenu drive stari fychmani hodili do nadrzre sirku a kde rano byla tak tam hledali unik
Vrúbľovanie marhule, 18.3.2013
Mám několik stromů meruněk na BVA, cca 8 let starých, plodí vcelku dobře a jsou na nich menší koruny, dobře se udržují. rovněž tak i se slivoněmi (Tophit, Althanova). Afinita je dobrá a plodnost taky, velikost i chuť. Nevidím to jako problém. david
Broskvoň Regina, 18.3.2013
Zdravím, důvod proč tu nejsou zaigerovy odrůdy je jasný-myslím že hlavně licence. ty jsou podle odrůd různě vysoké a naše školky nemají licenční smlouvy.Náš broskvový sortiment je až na výjimky zastaralý, taky proto, že sadaři do broskví moc... celý příspěvek >
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 18.3.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, catherina je ranější cling, přibližně kolem 10.8., dle ročníku. v kompotu fantastická, proto je taky vyšlechtěná. na mrazy je jedna z nejodolnějších. akorát chce fest probírat, jinak je drobnější a na chuti se to dost projeví, strom se dost... celý příspěvek >
Studna - narážečka, 7.3.2013
vytloukana studna je stary jednoduchy system na kladku se zavesi buchar a ten se vlastni vahou pousti do zeme a do vznilkeho otvoru se leje voda aby vznikal hydraulicky efekt nejlepe to jde v jilu delaji to i firmy ti uz na to maji strojni vybaveni
Vackova pozdní, 11.2.2013
Durancie to nebude, ale kvalitní typ švestky Domácí určitě.
Uzení domácího divočáka, 25.1.2013
ja jsem pisatele pochopil a snad i jini proste byl dvakrat otcem a pak vykastrovan nevidim duvod pro by se nedalo maso vyudit take jsem mel porazku doma krmeneho divocaka a to maso se neda s divocakem z lesa vubec srovnat je vice podobne domacimu... celý příspěvek >
Výkrm kuřat, 12.11.2012
Dobrý den, ráda bych si na jaře vykrmila kuřata. Mám líheň a objednám si násadová vejce selských kuřat z drůbežárny Hrabůvka. Jelikož je to ale velmi daleko (jsem z Liberecka) uvažuji o variantě výkrmu nějakého čistého masného plemene. Doma mám nosné... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
uplne me dokazou nadzvednout ty rady neopravovat a vymenit za nove u generatoru zacalo hucet lozisko a lezly z neho jemne obrusy bylo to lozisko o prumeru 60 cm a co ted oprava by stala pres 300 000 kc a odstavka minimalne 5 dni planovana generlka... celý příspěvek >
Nákup drtiče jablek, 4.10.2012
Já to řeším ruční krouhačkou na řepu a jde to i na moštování tak by to mělo stačit i na kvašení :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika