Příspěvky uživatele - 102.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablečný kvas má zbytkvou cukernatost 6% Brix, co s ním?, 14.7.2012
Já si to vysvětluju tak, že jablkovice byla možná právb proto tak dobrá, že z velkého množství jablek bylo málo pálenky (asi méně sladká jablka). Tudíž veškeré jablečné aroma z 1000 kg jaderniček se zkoncentrovalo do pouhých 26 litrů destilátu.
Topfirst, Herman - dotaz, 11.7.2012
U nás byl mrazík důsledný Na celé zahradě nemám ani švestku.
Proč mi nechytají víčka?, 11.7.2012
Ty pružiny na Omnia víčka pro opakované použití se prodávaly dávno a v posledních letech jsem je nikde neviděl. Používám je asi 25 let. Na malé 300 ml sklenice jsem se vyrobil rozstřižením, přiblížením a snýtováním těch větších. Fungují bez problémů,... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 11.7.2012
Po původu se nepídím. Na sklenice pasují a chytají stejně jako ta dřívější. Nevím, jestli půjdou použít tolikrát jako ta stará, ale to je vcelku jedno.
Proč mi nechytají víčka?, 9.7.2012
Omnia víček jsou plné prodejny, prodávají se včetně sklenic, zavíracích hlav, otvíračů. Já s nimi mám stále o něco spolehlivější výsledky než s twist off víčky. Jedinou nevýhodou Omnia víček je nemožnost pevného uzavření načaté... celý příspěvek >
Vrúbľovanie - višňa, 9.7.2012
Samozřejmě to naštěpovat můžete a v případě zdravé podnože a svěžích roubů by se to mělo ujmout. Ale já bych ten postup pro praxi nedoporučoval, pouze pro pobavení a experiment 1. Semenáč ušlechtilé třešně svými vlastnostmi bude pravděpodobně... celý příspěvek >
Nehasene vapno na zahradu?, 9.7.2012
Samotná kombinace hnojení a vápnění se nepodoporučuje - ne proto, že by to rostlinám nějak vadilo, ale hlavně proto, že vápno reaguje s některými složkami hnojiv (např. dusíkatými), vytěsňuje je a tyto se ztratí do vzduchu.  Budete-li na podzim... celý příspěvek >
Založení úrody třešní na příští rok, 30.6.2012
Třešně patří k ovocným druhům, které plodí začátkem léta, takže z větší části diferencují květní pupeny na poříští rok až po sklizni.. Proto mají menší sklon ke střídavé plodnosti způsobené předešlým přeplozením než např.... celý příspěvek >
Rez hrušňová, 30.6.2012
Přiznám se, že se snažím ověřit  většinu pouček v praxi,  stejně tak se přiznám, že některé postupy znám jen z literatury - v tom mě  PP trochu přeceňuje. Týká se to samozřejmě i chorob a boje proti nim. Zahradu nepovayžuji za... celý příspěvek >
Třešínky, 30.6.2012
Jednoznačně bych se držel doporučení Ing. Šlosara. Argumenty typu "znám paliče...," jsou zavádějící. Znám lidi, kteří si před jídlem nemyjí ruce a nemocní nejsou, ale nebudu je následovat.    Každý, kdo třešňovici pálil ví, že připravit... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 30.6.2012
Dnešní tiskařská čerň na novinách je údajně ekologicky nezávadná.
Svestka neroste, 20.6.2012
Myslím, že obavy z popálení kořenů hnojem - jakýmkoli - jsou trochu nadnesené. Jistě, v každé publikaci je psáno, že čerstvý hnůj ke kořenům nepatří a je to pravda. Málokdo ale sází stromek tak,, aby všechny kořínky byly v přímém kontaktu s čerstvým... celý příspěvek >
Velka tresen bez plodov, 16.6.2012
Nejde ani tak o mezidruhovou konkurenci. Ovocné stromy obecně neprospívají ve stínu, ať už jej vytváří cokoli.
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Podle toho na co ji chcete mít. Já prořezávám stromy  Dolmarem AS-1212LGE  - lehoučká jednoruční pilečka na větve do 11cm průměru (raději tenčí). Dost rychle se vybije, ale prodává se se 2 baterkami a rychlonabíječkou (1/2 hodiny), takže to... celý příspěvek >
Akátová pergola, 10.6.2012
Hádám vistárie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika