Příspěvky uživatele - 151.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Duo hrušeň, 29.11.2011
Mám ji taky, ale nevím, která odruda je vedle williamsky.Jeden rok uváděli v katalogu odrudu Gute luise, a dalším rokem inzerovali Clappovou, tak nevím na čem jsem, a pochybuji, že to každým rokem měnili.Spíše se spletli.
Tophit, 26.11.2011
Moje hodnocení Tophitu nebude objektivní, jednoduše proto, protože to byla teprve druhá sklizeň.Loňi bylo mizerné, deštivé počasí, a můj stromek dal první tři plody.Na konci září se mi plody zdály sladké, částečně aromatické, řek jsem si-to bude... celý příspěvek >
Jak správně ostříhat stromky, 24.11.2011
Ano taky to tak dělám.Když se z nějakého důvodu zlomí terminál, nebo chybí úplně, tak si "udělám" nový.Lze přihnout boční letorost do kolmé polohy, nebo zapěstovat z nejbližšího pupenu, který podpořím zářezem nad nim, aby míza proudila ve... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 23.11.2011
Toš to já sem spokojený s letošními výsledky katinky bo je to dost dobrá švestka, kor když sa nechá zhniličkovatět-to je pak sladká.Letos mně zklamala kvalita čačanky lep.,a zároveň taky tophitu.Oboje velké plody, ale bez chuti, i když přezralé.Ta... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 23.11.2011
Ono se ty špatné zkušenosti s touto firmou táhnou do minulosti.Taky jsem tam před pěti lety kupoval.Od té doby se možno už lecos zlepšilo-k lepšímu.Pan Pražák si špatné reakce přečetl tady na webu, i na ně reagoval, nebo se mu něco doneslo.Každopádně... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 23.11.2011
Tož to jste mě s tým toptejstom synci nepotěšili.Koupil jsem ho dva kusy, jeden na wangenheimu, druhý na krymsku, a navíc jsem přerouboval i těchobuzu na zelené renklodě.A tu sa dozvídám toto
MM 106, 21.11.2011
No a od té doby už jste sehnal pane Pal'o spomínané odrudy?Mě se podařilo je sehnat letos na jaře u jedné nejmenovaného zahradnictví na webu.Rozela, Redtopaz,Sirius, Blaník na M26.
MM 106, 20.11.2011
Může taky dojít k záměně visačky, podnože,a v domění, že vlastníme konkrétní typ podnože tomu tak nebude.Mám na zahradě dvě jabloně u kterých by to tak mohlo být.Obě jsou na M26,zatímco u první je to klasický stromeček vitální, dobře rostlý, bohatý... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 15.11.2011
Broskvoně se mají dobývat ze země po dvacátém řijnu.Než se stromek dostane k obchodníkům, a pak k zákazníkům je začátek listopadu.To je ve většině případů už chladnější počasí, a stromek zeslabený, nevím jaké výhody přinese podzimní zastřižení... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 14.11.2011
Skoro každý ví, že broskvoně se na podzim sadit nedoporučuje, natož přesazovat.Je to práce až na vyjímky určena na jaro.Tento druh je extrémně citlivý na vyschnutí, vymrznutí,natož když se na podzim přesekají kořeny. Stromky jiných ov. druhů se při... celý příspěvek >
Broskvová sezóna 2011, 13.11.2011
Pravda, teď tam jsou.Byli jsme krapet nedočkaví.
Broskvová sezóna 2011, 13.11.2011
Velmi pěkné, a poučné,neméně důležitou informací by byly popisky odrůd u foteček.děkuji.
Hornobělská "25", 13.11.2011
Tak to abych se dozvěděl složení hornobělské 25tky +něco navíc mám podle mapy urazit 401 km od Slovenskočeskopolského trojmezí?To to nejde nějak jinak?Asi to je opravdu tajná informace, kterou bych nedejbůh mohl snad zneužít, když to nejde zveřejnit... celý příspěvek >
Hornobělská "25", 11.11.2011
Dalo by se někne najít, jaké je složení Hornobělské pětadvacítky?Které odrudy jsou v ní, nebo je to tajné?
Neznámé hrušky I, 8.11.2011
Taky jsem hledal v googlu, a nenašel, ale v Zahradkáři srpen 2008 je o ní zmínka+obrázek.Už ale nepíší její vlastnosti, jen že je to starší už málo pěstovaná odruda.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika