Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mollies Delicious, 15.9.2013 Obsahuje fotku
Mollies Delicious - sklizeň 2013 Dle ohlasu soudím, že tuto lahůdku skoro nikdo nezná.Nedivím se, publicity se ji u nás určitě nedostane.Velká škoda pro zahrádkáře.Za 10 dní se do nich pustím. - Mičurin II
Průzkumný dotaz, 12.9.2013
Pánové, vy co se vysmíváte panu Kněrovy za jeho komunikaci a naslouchání stromům jste nic nepochopili.Váš úkol č..1 je udělat z pana Kaněry hlupáka i když vás svými znalostmi daleko převyšuje.Mluvíme li o komunikaci, jedná se o projev vizuální,... celý příspěvek >
Mollies Delicious, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Mollies Delicious - 2013 - vřeteno - cca 5 dnů před sklizní - Mičurin II
Akane - perla podzimu, 4.9.2013 Obsahuje fotku
Akane - 2013 - štíhlé vřeteno - cca 10÷14 dni před sklizní   Pane Petře nádhera na oplátku zasílám krasavice z Vysočiny - Mičurin II
Granny Smith, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Granny Smith - 2013 - šíhlé vřeteno - poloskleníček - cca 2 měsíce před sklizní Letos jsem zjistil další vlastnost poloskleníčku.Mimo mikroklimatu mě letos poskytl výbornou pravenci před strupovitostí.Nedocházelo k letošnímu kalamitnímu ovlhčování... celý příspěvek >
Mantet, 14.8.2013 Obsahuje fotku
MANTET - 2013 - šíhlé vřeteno - Mičurin II
Vostorg, 14.8.2013 Obsahuje fotku
Pane Wimpi, réva není moje hlavní priorita ale venku mám ještě čtyři odrůdy na zobačku.Olšavu, Nero,Prim a Sufolk Red - letos má panenskou úrodu tří střapců tak jsem zvědav.Jsou na jižní straně chaty viz.tísňové foto.Pro lepší tepelnou pohodu a... celý příspěvek >
Vostorg, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Vostorg - 2013 - skleník - tvar Vertico - Mičurin II
Rozkvétající broskvoně, 5.5.2013 Obsahuje fotku
Favorita Morettini 3 - květ 2013 - Mičurin II
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 28.4.2013
Jsem přímo v šoku co tady čtu na téma zoufalá nabídka.Do soukromých zpráv mě již delší čas přicházejí zprávy zahradkářů o jejich odstoupení z diskuzí.Tak si tu dál exhibujte, přidávám se k nim. - Mičurin II PS: občas zašlu foto.
Stará červená letní jabloň, 30.3.2013
Vážená paní, nesmíte se na nás zlobit.Z fota se těžko určuje odrůda.Vězte, že snaha byla.Ke shodě ovšem nedošlo a osobně si myslím, že to z nás nikdo přesně neví.Bez urážky, ale plody, které jste předložila k posouzení jsou špatně vyvinuté a silně... celý příspěvek >
Škůdce na jabloni, 29.3.2013
Také jsem si všiml kolik zvláště švestek je takto v okolí napadeno.Velice se to rozšířilo.Nahlédl jsem tedy do atlasu chorob a škůdců.U švestek je to napadení puklicí švestkovou jejíž činností je tvorba černě na větvích.Zeslabí se tím strom a poté... celý příspěvek >
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 26.2.2013
Pane Vysloužil, reagoval jsem na dotaz pana Mičurince na kalvicové tvary jablek.Dobře víte, skoro všechno mě loni zmrzlo. - Mičurin II PS:  Mollies Delicious je špičková raně podzimní odrůda.
Newton Wonder, 18.1.2013
Pane Víítek, zřejmě jsem v tomto směru nevzdělaný.Prosím popište, jak chutná chuťově zastaralé jablko a jak vypadá vzhledově zastaralé jablko.V žádné solidní pomologii jsem tyto výrazy nenalezl.Velkovýrobci mě nezajímají spíše drobní pěstitelé a... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 31.12.2012
Pane Kaněra, můj naprostý souhlas s Vašim objektivním a zasvěceným komentářem dnešního stavu v ovocnářství.Já jsem sice pouze amatér a samouk ale praktiky této loby jsem prokoukl také už dávno.Začal jsem otom na tomto webu psát ale odezva, zvláště v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika