Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilat s pálenice, 17.9.2016
Ano, vůně je podstatnou složkou vypáleného destilátu a je dobré si všimnout, jak je u kterého výrobce nastavena teplota kolony a také čas, který se u plynového vytápění výrazně zkracuje.Možná také na úkor kvality.Je potřeba dbát na slovo zasvěcených... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 5.9.2016
Chrupka je opravdu spolehlivá odrůda, Prim ale rovněž.  AB
Raná meruňka na Jižní Moravu, 6.2.2016
Co tak populární a ranou Tsunami, nebo Radku...
Co se sadem po dědovi?, 4.1.2016
Velmi pěkný, prozíravý závěr.Jsme všichni na jedné lodi.Otázkou je, zda se modrá planeta stane, či nestane megalomanským "Titanikem". AB
Tera Vari - karburátor Jikov, 28.12.2015
Máte správně zavěšnou pružinu uvniř motoru? Jsou tam pro ni dva otvory. AB
Tera Vari - karburátor Jikov, 26.12.2015
Bowdenem ovládáte škrticí klapku, na které je přidružena přídavná (nezávisle) klapka omezovače otáček.Podívejte se do sacího potrubí k pochopení funkce.Omezovač otáček bych dočasně vyřadil a teprve pak se jeho vlivem zabýval a případně ho nastavil... celý příspěvek >
Mohu ještě vysazovat stromky, 9.12.2015
Pokud není půda promrzlá do hloubky a dostanete se rýčem vyhloubit jámu s patřičnou hloubkou, tak proč ne. Hodně záleží také na složení  a druhu půdy. V ornici je to bez problému.  AB
Nový stavební zákon, 4.12.2015
Ani se nedivím, zkuste si svou roli se sousedkou alespoň v představách vyměnit.Žádný zákon ani vyhláška, natož stav.úřad není s to postihnout všechny újmy.Bezohlednost především.A tou "blbuplně"překypujete. AB
Lucasova, 1.12.2015
Pavle, Vy s hruškami začínáte, já pomalu a jistě končím.Přesto mně nedá spát cena, za kterou je kupujeme.Byli jsme kdysi dávno jejich doménou, u každé chalupy nějaká (často stoletá) stála , plejádu druhů ani raději nevzpomínám.Jsem rád, že... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 29.11.2015
Host.43 má dobré kušenosti, kterých je dobré si vážit a ne zbrkle reagovat.Ptáci by nenadělali moc škod, pokud by nenačali ovoce nejraději u stopky, hmyz je opravdu ten druhý, který přenáší také infekci(hnilobu)jak na ovoce, tak i na víno.Letos hmyzu... celý příspěvek >
Vlk z kmenu, 8.11.2015
Odcházení meruněk je často provázeno "vlčením"podnože.Je dost možné, že jde o důsledek moniliového úžehu.Neopadalo listí předčasně?Jinak by mohlo jít také o podnož mirabelku, ta běžně vlčí nahoře i dole.Pokud se po odkvětu nezvěsí listí, vlka bych... celý příspěvek >
Výroba domácího vína - dotaz, 4.11.2015
Koupil bych sáček kvasinek a použil dle návodu.Někdy pomůže i promíchání hadičkou (profouknutím).
Výroba domácího vína - dotaz, 26.10.2015
Kde ho máte? Víno v teplotě pod 15° C přestává kvasit.
Kaštan jedlý, 26.10.2015
Tak to Vám závidím, koupil jsem jeden v Baumaxu a jde mizerně, ještě zkusím Váš recept.    AB
Najlepšie odrody, celkovo, všeho chuť, 25.10.2015
Osvědčil se mi nenáročný bílý Prim (syn.Palatina) a modrý Sevar, obě dvě jsou skoré odrůdy na chuť aj na víno.Jsou sice s peckami, ale bez postřiků.  AB
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika