Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 15.1.2011
Verčo, koukněte na nabídky zahradnických firem, ibišek bahenní se dnes dá koupit již poměrně snadno. Pěstování popsáno v diskuzi výše. Elena
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Měděná samolepící folie se dá také koupit jako autosamolepka, možná nějaké jejich stránky? Elena
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Loni kdosi radil taky měděné pásky, snad prý koupil někde v hobbysuper, teď jsem hledala ale nezadařilo se. Také prý psí chlupy - snad paní Lída - kolem jiřin. Téma bylo někde v květinách (ne pokojových). Elena
Růžový čenich, 14.1.2011
Koukněte zde, zadejte do vyhledávače Bílá rasa a krmivo. Já s tím zkušenosti nemám, ale tam se to řešilo-moc karotenu v krmivu.
Popínavky s bylinkami, 14.1.2011
A proč ne. Jednoletky - bazalka, majoránka asi problém mít žádný nebudou, trvalka máta by možná časem mohla klematis zahlušit... Koukněte případne jaké pH půdy potřebují, jak moc se rozrůstají atd. Elena
Přesazení hyacintu, 13.1.2011
Je, jako většina cibulovin.
Identifikace pokojové rostliny, 13.1.2011
Nechci být šťoura, ale podle mne jde o některý z druhů vrisea, čeleď bromeliovité. Elena
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
No, asi nedala, zabarvení po hypermanganu by se už nezbavila. Elena
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Dobrý večer Kozičko, stačily použití popsat diskutující přede mnou, občas místo Sava, s ním desinfikuji také králíkárny, citrusáři radí při napadení rostlin škudci přidat do postřiku z lihu, saponátu nebo mýdla a vody. Táta ho požíval jako pan... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Terezko, zase já, kdysi tady na zahradě nebo pokojových květinách, proběhla diskuze na téma jaký substrát, a většina diskutujících se shodla na tom, že kupované pro orchideje jsou nejhorší. Četla jsem také knihu od české pěstitelky orchidejí (ty... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Kozičko, ale opravdu na list jen růžovoučký, slabý roztok, hypermangan je docela mrška, dokáže solidně popálit i kůži. Desinfekce je to výborná. Elena
Jak na šlechtění nových odrůd, 12.1.2011
Zase skočil příspěvek jinam než měl, ale jistě je k pochopení k čemu patří. A také mne teď napadlo, pane Mittwochu, zkuste po literatuře popátrat v učebnicích pro SŠ zahradnické (třeba teď se má rušit SŠ v Bohunicích a třeba budou likvidovat... celý příspěvek >
Jak na šlechtění nových odrůd, 12.1.2011
Pane doktore, nechci učit orla létat, ale někde jsem četla, asi kdysi v Zahrádkáři, že ve světě se tyhle moštové odrůdy šlechtí jako speciálky. Mám pocit, že tenkrát to bylo zrovna o Anglii a Francii. Jazyků neznalá nemohu vygůglit, snad Vám by se to... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Terezko, on opravdu má každý trochu jiný názor, trochu jinou zkušenost. Já mám orchideje Phaly v průhledných původních květináčích a ještě v neprůhledných keramických nebo plastových obalech. Ty obaly jsou trochu větší, na dno nasypu vždy něco málo... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 11.1.2011
Dobrý večer, já semínka po usušení uchovávám v tubách po šumivých vitamínech. Klíčí a rostou snad lépe než ty kupované. Elena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika