Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Nevím jak na oleo-mac, ale na můj Dolmar 4010 stojí úhlový převod kolem 5000,- :(R. S.
Narcisy, 7.4.2009
Dobrý den.Mám zasazené narcisky a už druhým rokem mi nekvetou.Vyrostou jen listy.Nevíte někdo proč?Ostatní narcisy mi kvetou.Děkuji Jana
Lilie, 29.3.2009
Děkuji.Nikdy jsem lilii neměla.Už je v zasazená podle vaších rad. Jana
Kuny, 28.3.2009
Jana
Lilie, 28.3.2009
Dobrý den.Dostala jsem lilii asijskou a nevím kdy a jak hluboko se sází.Je už narašená.Děkuji Jana
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Dobrý den.S vámi se nedá než souhlasit.
Smraďoch?, 20.3.2009
Rostou spíše později v létě.Ale opravdu smrdí jako h... Jana
kalokvět, 10.3.2009
Vloni jsem dostala od známých cibulky nebo spíš hlízky kytiček.Pátrala jsem na netu po jménu a vypadá to na kalokvět.Všude se ale píše   že to je hrnková rostlina a oni ji mají vysázenou venku.Mně teda nekvetla(asi že byla přesazená),ale už... celý příspěvek >
skůdce na borovici, 4.3.2009
Nejsou to vajíčka motýla bekyně mnišky?Něco podobného jsme měli na borovici kleči.Jana
Černé fleky v hlízách - co to je?, 24.2.2009
Nevím jestli je to pravda, ale sousedka mi říkala, že to dělají staré brambory.Prý když se s nima tluče.Jako s jablky.Že se musí se starými bramborami zacházet opatrně.A to v obchodech asi nejde.Jana
mléčně zakalený destilát, 16.2.2009
Já také používám dětskou kojeneckou vodu, ale vždy se dívám na obsah vápniku. Berte jen Ca 31,1 mg a máte po problému se zakalením.            Jirka
drobné tmavé tečky na palmě, 13.2.2009
Já tipuji, že by to mohly být puklice.Ty se dají odloupnout.Zadejte si tady do vyhledávání "puklice" a najdete spoustu rad jak na ně.jana
zahradní kala, 13.2.2009
Letos poprvé budu pěstovat kalu a tak nevím kdy jí mám vysadit do květináče a jak hluboko.Poradíte?Děkuji Jana
Hledám název jehličnanu, 12.2.2009
Tak jsem si prohlídla fotky na netu a mohl by to být tis.Na jaře pojedem do zahradnictví a jestli tam budou mít tis tak si ho očichám.Děkuji moc za tip.Jana
Hledám název jehličnanu, 11.2.2009
Tak jehličí rostlo naplocho po stranách, jednotlivě a nevonělo třeba jako smrk nebo jedle.Prostě jinak.Tmavě zelené a měkké.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika