Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orion, 30.12.2015
Krásné vřetýnko, vzorně okopáno, nádhera...
Rajčata 2016, 28.12.2015
Za mě - Green Zebra chuťově zcela nezajímavá až slabá, končí. Mandat velmi chutné na zobání, na podzim některé plody plesnivěly a vzrůst až přílišný, ale ano. Parto chuť vysoký standard, dlouhá skladovatelnost, výborný zdravotní stav, nepraskají -... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 23.12.2015
Obousmerny obeh nikdo nezpochybnuje. Mluvime tu pouze o relativne kratkem jarnim obdobi pred vyrasenim listu.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 23.12.2015
Jde take o to, kdy ten parez natrete. Tady se resi jarni natirani parezu, kdy ta efektivita je vzhledem k vlhkosti v pude nejmensi. Ale samozrejme castecne herbicid do pletiv pronikne take a ucinek ma. Jde o to, ze ten ucinnek je vyrazne nizsi nez... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 2.12.2015
Zajímavý článek byl nedávno v Zahrádkáři. Vidím, že zkušenosti již jsou a tak se zeptám - když bych chtěl zkusit 1 tomel ven (220 mnm ostravsko) a 1 do přenosného květináče se zimováním ve skleníku nebo nevytápěné garáži, které 2 odrůdy byste si... celý příspěvek >
Larva, 24.11.2015
Zlatohlavek ani nosorozik to neni, neodpovida tvar labra ani dalsi urcovaci znaky. Jedna se o chroustra obecneho.
Štíhlé vřeteno, 12.11.2015
Závažíčka (betonky z kelímků se zapuštěným drátkem) dávám na kolíčky nebo omotám drátek lehce kolem větévky. Je třeba, aby byl letorost přiměřeně vyzrálý, jinak také hrozí vylomení. Pokud chci větvičku směrovat i horizontálně, snažím se provázat ji k... celý příspěvek >
Štíhlé vřeteno, 12.11.2015
Ten provázek má své výhody i nevýhody - předně si člověk hned ohne větvičku kolik potřebuje. Ne vždy je ale k dispozici vhodný úhel k uvázání a nesmí se zapomenout odstranit než zaroste. V Tirolsku to řešili drátky potahovanými papírem - papír sál... celý příspěvek >
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 10.11.2015
Mám pocit, že jsem ulamovací také zkoušel, ale čepel se mi zdála moc pružná a ohebná. Možná máte nějaký bytelnější. Daník
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 10.11.2015
Doporučíte nějaký roubovací nůž? Hlavně jaký tvar - zahnutou špičku k ruce (srpovité ostří), nebo jiné? Používám různé nože z dílny a kuchyně, ale nějak nejsem spokojen s tvrdostí a délkou čepele a hlavně s výsledným řezem...
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.11.2015 Obsahuje fotku
Problém vidím v tom, že Xact delší rýč nenabízí narozdíl od předcházejících modelů, které byly o 5-7cm odhadem delší. Měřím málo přes 180 cm a "Lko" je pro mne pocitově krátké. Na rytí měkkých záhonů je fajn i když se záda musí víc ohýbat, ale na... celý příspěvek >
Fíkovník Brown Turkey, 6.11.2015 Obsahuje fotku
letos dozrává na ostravsku i část druhé odrůdy, přestože není kdovíjak teplý podzim a ráno klesají teploty k nule. Kvalita ve srovnání s letní úrodou je trochu horší, plody menší, kompaktnější.
Česnek 2015, 5.11.2015
Gliorex bych zkusil, problém je, že se v maloobchodní síti zřejmě nevyskytuje a nechat si posílat 10g ze Šumperka mi přijde... ehm, takže by bylo nejlíp počkat na nahlášené mrazy a zasadit. Mrazy ale nikde a už jsem netrpělivý, teď by se sázelo... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.10.2015
Tak jsem o víkendu absolvoval větší rytí latifundií a zjistil jsem,. že mě více bolí záda než s rýčem starým. Násada je na mne opravdu krátká a abych dosáhl potřebné páky, musím spodní ruku umístit více dolů a tím pádem se více ohýbat. Měřením jsem... celý příspěvek >
Nové zimní rezistentní jablko Admirál, 13.10.2015
Admirála jsem vysadil na jaře jako špičák a už je na něm jedno obří... a pihovité jablko (já vím, ale neodolal jsem nějaký plod ponechat). A to přes postřiky Wuxalem Ca a ledkem vápenatým. Mám u náchylných odrůd zkušenost, že pokud je na stromě jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika