Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je truskavec?, 28.11.2009
To není synonymum, to je druh jednoho z našich planých jahodníků. Slovo truskavec má i další význam, je to také lidový název pro rdesno ptačí. Hanča
Dřišťál a rez travní, 27.11.2009
Může mi prosím někdo poradit, který druh dřišťálu je mezihostitelem rzi travní? Nebo napadá všechny druhy? Díky, Hanča
Železniční pražce jako schody, 27.11.2009
Proč by měly vadit? Protože za mokra pěkně kloužou, to by myslím u schodů vadit mohlo. Hanča
Bílí červíci, 26.11.2009
Nejspíš chvostoskoci, ti kytkám neškodí.A mají rádi vlhko. Ale taky nezpůsobují lepkavé kapičky, opravdu na kytce nic není? Lepkavé kapičky bývají znakem napadení puklicemi, a to by bylo mnohem horší. Hanča
Plevel, 21.11.2009
A pokud pod mulč dáte kartony z krabic, kopřiva nemá šanci. Hanča
Černá jeřabina, 19.11.2009
Můžete napsat recept na tu višňovou? Naložené v rumu už se nám nějak přejedly... Hanča
Topolovka, 19.11.2009
Také jsem letos měla rez (loni vůbec). Po letošní sněhové nadílce všechny listy opadaly samy, od té doby vyrostlo několik nových a ty už rez nemají, vyrostla dokonce i nová poupata. Tak to nebudu řešit a uvidím zjara. Hanča
Černá jeřabina, 18.11.2009
No tak nejspíš proto, že když na šťávu zpracuju meduňku, bezové květy, maliny a aronii, už se bez rybízu klidně obejdu (navíc třepat netřeba, ani u jedné z nich). A že by se mi nějaká šťáva zkazila, to nepamatuju. Ale třeba ten rybíz zas někdy... celý příspěvek >
Odstranění rozchodníku, 17.11.2009
Přikrýt mulčem, bez světla zahyne docela rychle. Hanča
Znáte Makovky? Existují ještě?, 15.11.2009
Jsou, nebo možná už jen byly, to hrušky, které dozrávaly, když se sklízely makovice, proto ten název. Rostly na Vysočině. Moje maminka na ně vzpomíná z dob svého mládí. Plody byly drobnější, žluté, sladké, ale hlavní použití hrušek bylo na... celý příspěvek >
Neznámé rostlinky, 13.11.2009
Je to Bryophyllum tubiflorum, někdy se používá i název Kalanchoe tubiflora. Pěstuje se snadno, plné slunce a nepřelít, pak vydrží vše. Hanča
Jedlý les, 13.11.2009
Vlastní zkušenost nemám, něco jako jedlý les se teprve snažím stvořit ze staré zahrady. Hanča
Chci se napást na zahradě, 8.11.2009
Procházím se listopadovou zahrádkou a říkám si, že je škoda, že teď už není opravdu co zobat. Četla jsem o mišpulích, ale nikdy jsem je nejedla, nerada bych sázela něco, co mi pak nebude chutnat. Nevíte někdo, kde by se daly ochutnat? Prodávají se... celý příspěvek >
Sušení kořenové zeleniny, 4.11.2009
Touhle dobou suším všechno přímo na radiátoru, na pečicím papíře. Hanča
Ke staré chalupě pod okna, 27.10.2009
To jsem nikdy neslyšela, že se z aronie dá dělat i želé. Můžu poprosit o recept? Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika