Příspěvky uživatele - 122.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melrose - starší odrůda jabloně, 14.10.2009
Ano, přeroubovávám Melrose a Glostera na Siriuse apod..Strupovitost je velmi nepříjemná.Obzvláště u vysokokmenů.  AB
Odrůda Rivan a Korida opylení?, 12.10.2009
Atraktivní KORDIA je zatím nejlepší naše třešeň,snáší dobře přepravu a jde na odbyt vždycky, RIVAN v krajním případě použít i do kvasu.Tím nejsem v zásadě proti tomu- sbírat naroubované jiné odrůdy průběžně.Letos měla Kordia méně ovoce(asi vlivem... celý příspěvek >
Je to velký problém?, 12.10.2009
Možná larvy drátovce, nebo chrousta.Sám jsem jednou narazil "housenku" tlustou jako palec s ostny a svítícími modrymi body na ostnech.Byla na stromě.Patrně jde o larvu nějakého obrovského motýla.Většinou tato "havěť"... celý příspěvek >
Odrůda Rivan a Korida opylení?, 12.10.2009
Nutno dodat, že podobně by se muselo naložit i s odrůdou Rivan, je to cizosprašná odrůda, která se dobře opyluje s odrůdami ´Burlat´ a ´Karešova´.  Mám Kordii a nemám s ní žádné opylovací problémy.Vedle však roste višeň... celý příspěvek >
Odrůda Rivan a Korida opylení?, 12.10.2009
SEMPRA uvádí: KORDlA Opylování: Je cizosprašná, vhodní opylovači: Hedelfingenská, Van. RIVAN vznikla křížením Kaštánky a odrůdy VAN.Snad postačí i k opylení Kordie.Chvíli počkejte, až obě zaplodí.Jinak nutno přeroubovat jednu větev Kordie na... celý příspěvek >
Kravský hnůj - kam s ním?, 11.10.2009
Ve stylizaci příspěvku je vhodné nekopírovat, ale používat výrazů jako je: doporučuje se, je snad vhodné, jsou názory...Pak je zřejmé, že nejde o vlastní zkušenosti.Sdílení i cizích poznatků a zkušeností je ale vždy vítáno.Obohacuje každého z... celý příspěvek >
Oleandr, 11.10.2009
U fíkovníků se doporučuje a osvědčuje netkaná textilie.Snad to platí i pro oleandry.Chce to vyzkoušet.Rozhodně ne igelitovou folii.Snad by stačilo i chvojí.Záleží na podmínkách u vás. AB
Koňský hnůj x vápno, 11.10.2009
Dobrá rada.Nikdy nevápnit a hnojit současně celou zahradu!  AB
Dočasný chodník, 10.10.2009
Paní JITO, někdy i ten zahrádkář je bývalý stavitel ve výslužbě a rád nezištně poradí.Takže tazatelka může dostat rychlou a kvalitní odpověď.
Letošní choroba jablek, 6.10.2009
Nějaké divné "křenčení".Vypadá to na přecitlivělost k nějakému postřiku. AB
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 6.10.2009
Uvádí se, že do vyšších poloh (jen do lehčí půdy) se hodí i Viennská(IX),kde dozrává až v říjnu.A přidal bych do ní Williamsovu jako opylovače. AB
Co je za odrůdu?, 5.10.2009
Hodně stará zahrada může skýtat různé nahodilé semenáče, o jejichž původu neví ani sám sadař.Sám jsem si nasadil jabloně, které vyrůstly a zaplodily kolem žel.svršků a pod. a jejichž chuť se mně zamlouvala.Dodnes je mám a nazval jsem je podle... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 2.10.2009
Poctivě sbírejte, zhědlá hnilička není shnilá (ochutnejte)a vypálíte chutnou hruškovicu.Drcením ovoce kvašení urychlíte. Pozn.:sem tam nějaký bodanec od opilé vosy nebo včely musíte postoupit.Teď už jsou ale hniličkové kvasy vypálené.(?)
Co je za odrůdu?, 1.10.2009
Je dost velké, takové byly Weathy, dnes je ještě k mání Red Wealthy.
Doporučte odrůdu hrušně, 30.9.2009
Informujte se o zákrscích roubovaných na kdouli a vyberte si z obsáhlého sortimentu raných, podzimních a zimních hrušek.Prodávají se už i zákrsky s dvěma vhodně vybranými odrůdami na jednom stromku.Ne všechny odrůdy ale na kdouli jdou roubovat (mají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika