Příspěvky uživatele - 1.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
voda z medenych okapu - vliv na rostliny, 27.8.2008
Co se týká škodlivin z okapů, podívejte se hlavně za prvé, z čeho máte střechu. Jestli to je z nějaké méně kvalitní krytiny, bude plno nečistot částečky uvolněné z té krytiny. Za druhé podívejte se, kde jsou kolem cesty, kde se hodně jezdí, které... celý příspěvek >
měď ve vodě obecně (?), 27.8.2008
Co se týká měděné topné spirály v konvici, pro jistotu bych doporučil, pokud se třeba týden nepoužívá, první uvařenou vodu vylít.
Plíseň ve sklepě, 24.8.2008
Taky mě to čeká, do kamenného a betonového sklepa prosakuje voda. Uvažuji stěny podlahu co to jde očistit vysokotlakým čističem, aby se měkká špína spláchla a stěny potom znova natřít vápnem. savo nemá smysl, zničí plísně, ale živiny na stěnách... celý příspěvek >
vrba, 24.8.2008
vrb je velké množství druhů, většina z nich koření dobře, některé ale ne. Nejlépe koření pruty řezané v prosinci nebo lednu za mírnějších teplot, ne silných mrazů. Pruty se musí skladovat za nízkých teplot a dostatečné vlhkosti, ale nesmějí zmrznout.... celý příspěvek >
Co se starým benzínem do 2T motorů, 24.8.2008
Záleží, jak si kdo váží motoru. Hodně starý benzím bych nalil do plechovky od barvy a nechal v něm rozpustit odřezky starých asfaltových lepenek, získal bych po nějakém měsíci asfaltový nátěr na různé provizorní správky na střeše.
něco proti pachu ze žumpy, 24.8.2008
Zeptat se v nejbližší drogerii na bakterie, co "žerou" pachy v septiku. Výběr je dnes velký.
Konopí, 23.8.2008
Na internetu se dost probírá možnost pěstovat konopí za umělého osvětlení. Je to sice jednoznačně náročnější na elektřinu, ale bude to uvnitř někde v jedné uzavřené skříni, takže nikdo ze sousedů nebude otravovat. Taky se tam dá údajně nadstavit... celý příspěvek >
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 23.8.2008
U drtiče větví je motor obvykle vespod, já bych měl strach, že šťáva z jablek udělá problém v motoru.
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 23.8.2008
Já bych připomenul, že tavné lepidlo, aspoň to běžné, krátkodobě drží jakoby na všech plastech, ale dlouhodobě povolí a nedrží. Co jsem zachytil u profíků elektrikářů, tak ti mají na takové napojování na kabel speciální vytvrzovací zalévací hmoty,... celý příspěvek >
Závady při výrobě domácích uzenin?, 23.8.2008
Podle mně je velice důležité klobásky dělat z nasoleného masa. Sůl by totiž měla z masa uvolnit vodu s rozpustnými bílkovinami, takže maso se o to srazí a odvodní, takže je pevnější a sytější. Totéž vlastně je domácí uzené. Jinak to je jeden z... celý příspěvek >
Jak to asi dopadne?, 30.7.2008
U nás smrkové monokultury v průměru kmene u země 10 - 15 cm byly oslabeny dvouletým suchem a velké množství jich padlo díky kůrovci. Majitelé pozemků chtěli mít kvalitní smrkové dřevo na prodej a místo toho museli sami předčasně organizovat vykácení,... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Já mám 475 wattovou elektrickou a seču s ní jakýkoliv silný nezdřevnatělý stonek bez problémů. Struna je tuším 1,2 mm. Když se zapomenu a dostanu se blíže k jabloni, odstraní kůru ze kmene na holé dřevo. Možnost sekání tlustých stonků není podle mně... celý příspěvek >
Elektrická stříkací pistole, 22.7.2008
Elektrická pistole je citlivá na parametry barvy, konkrétně na barvy, co obsahují hrubozrnné případně abrazivní pigmenty, protože barva v elektrické pistoli přechází přes vibrační čerpadlo.  Takové pigmenty obsahují často základní barvy a... celý příspěvek >
Komáři - žáby, 22.7.2008
Já si nejsem jistý, jak moc dokáží žáby snížit počet komárů. Dospělé žáby loví hmyz ze vzduchu, když lítá těsně na povrchem, zatímco komáři, pokud je jich hodně, létají v hejnech jeden dva metry vysoko. To spíše by měli komáry likvidovat... celý příspěvek >
ake rybicky? jeseter?, 22.7.2008 Obsahuje fotku
Pokud je v jezírku pár kubíků vody a čisté,  já bych vždycky na jaře koupil tak dva kilové kapry, přes léto se bavil jejich krmením a před vypuštěním jezírka na podzim je odlovil a hodil do mrazničky. Ti by shora byli určitě vidět, krmení by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika