Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kácení ovocných alejí, 21.2.2009
No to se to tady pěkně rozeběhlo, to je příspěvků. Chtěl jsem napsat už včera, ale nedošlo na to. Jsem z malé vesnice a protože už okolo silnic stromy hodně zestárly a už se muselo i hodně vykácet, začnul jsem pomalu vysazovat nové. U nás... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - konec, 10.2.2009
Honza je průkopníkem zimolezu za což mo patří velký dík. Jen s jeho pomocí si tohoto ovoce všimlo více lidí a někteří pojali s podnikatelským duchem. I to je dobré, vždyť jedině tak se to dostane mezi více lidí.  Hlavně neberte, že bych toto... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - konec, 7.2.2009
Dofám, že pisatel má alespoň 10 a více odrud aby mohl navzájem porovnávat a opravdu se nepřikláněl k těm, kteří zde vyhlašují konec zimolezu. No ale nakonec co jiného je lepšího a zdravějšího nežli pivo. Bohužel toho mi stačí jedna láhev na celý rok.... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - konec, 7.2.2009
To znamená dvakrát za rok plodící. Podobné jsou druhy malin, že sklidíte v červnu a potom ještě v říjnu. I u Lonicery se takovéto jedinci vyselektovaly. VašekB.
zimolez kamčatský - konec, 6.2.2009
Zimolez je ovoce které patří do každé zahrádky. Pisatelé s ním zde mají problémy, ale to je dřívější problém. Dnes jsou odrudy s bohatou úrodou, velkým plodem a i sladké. Mimo jiné i remontantní. Toto ovoce je velice zdravé a první na naší zahrádce.... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 6.2.2009
To jsme natom stejně. Pětilitrové demižonky jsou super. Je dobře, že markety takto prodávají levně víno,  získáme ten nejlepší obal pro uskladnění čehokoliv tekutého. Jinak já lahve namáčím alespoň na den a potom kovovou drátěnkou oškrábu... celý příspěvek >
Úhyn ryb v nádrži, 5.2.2009
Celková výměna vody nebyla dobrá volba. Já vždy měním pouze třetinu. Bazénové rybky zimuji spoustu let, v dost velkém množství. Mají dost teplo, bohužel se na niší teplotu jak 15 stupnů nedostanu. Akvárka 300 až 750 litrů. V každém mám filtr s... celý příspěvek >
Kiwi, 27.1.2009
Odruda Issai je z Argut pro mne nejhorší. Chutí mi připomíná chlorofil, je náchylná na zmrznutí dřeva, je málo vzrůstná. Má být samosprašná ale řekl bych jen částečně. Jediné dobré na ní je, že plodí už druhým rokem. Samce ale doporučuji ke každým... celý příspěvek >
Ochrana stromků v zimě před okusem zvěří, 23.1.2009
Kamarád který dělá myslivost mi radil dát na stromky trochu vlny z ovcí. Prý stačí jen málo a srny jim už k posedu nepříjdou. Oni to nemají rádi, a tak to moc nikomu neříkají. VašekB
Zoctovately jablčný kvas, 23.1.2009
Too je škody. Tolik práce a pro mě je to do ostřikovačů. Zkuste kouknout na téma destilační přistroj, mám dojem že to tam někdo řešil vápnem ale já osobně bych to nezkoušel a už ani nchtěl pít. Proto nejsem odpůrcem přislazení kvasu cukrem, toto by... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 23.1.2009
V poslední větě je dvakrát nespěchat, omlouvám se, po pulnoci a celodení směně chyby nevidím.
Pokazil jsem kvas?, 23.1.2009
Odpařování alkoholu z kvasu bych se vůbec nebál. Mnozí pisatelé nechávají měsíc i déle odvětrávat pálenku v otevřeném demižonu a ztrát se také nebojí. Já to nedělám, je škoda nechat vůni jen pánubohu.  No a že by z kvasu měl ještě rychleji... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 21.1.2009
Pokud by Vám jak píšete vytekla tekutina sama při straně, byl by kvas již pomalu vykvašený a ovoce by pozvolna kleslo ke dnu. Kvašením je ovoce stale nadlehčované a proto plave navchu. Kdyby jste zkusil koláčem prostrčit omytou ruku, zjistil by jste,... celý příspěvek >
destilační přístroj - pomoc, 13.1.2009
Také jsme to tu probírali, z kompotů marmelád a podobných zavařenin je bezvadná pálenka. Toto vše po zmíchání a ochutnání bych ještě zředil vodou, protože by všechen cukr nevykvasil a také proto, že kvasinkám se v hodně sladkém špatně daří. Každému... celý příspěvek >
co to je za květinu Vinca major Variegata, 5.1.2009
Minulé dvě zimy byly velice mírné a tak v květináči přezimoval v pohodě. Jak dalece bude odolný to ještě vyzkouším. Bylo by ho škoda, výhony jsou dlouhé nejméně 50cm. Zatím po deseti stupňovém mrazu je bez problému. Před pár dny jsem našel v lese asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika