Příspěvky uživatele - 180.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlepšení nepoužívané půdy - hnojení, 28.1.2009
Já vlastně ze všeho nejvíc potřebuji tu půdu prokypřit - klasická hloubková orba se tam dá udělat jen obtížně - musel bych si půjčit jednoosý traktor a několik dní se tam trápit. Tak jsem začal uvažovat o komonici bílé (Melilotus albus). Nezkoušli... celý příspěvek >
Zlepšení nepoužívané půdy - hnojení, 23.1.2009
A půjde se té vojtěšky potom nějak jednoduše zbavit? Anebo ji tam budu mít už napořád... Nebyl by lepší třeba hrách a oves?
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 22.1.2009
Ta mezinápravová sekačka pro MT8-MINI měla vyhazovací kanál pro nějaký koš? Jak je poháněna ta lištkovka v předu, řemenem nebo hřídelem? MT8-MINI se mi líbí čím dál víc!!!
Rakovina kory gast. jedleho, 12.1.2009
A jak se tedy napadená místa očkují? Mám na zahradě tři mladé stromy a při obhlídce jsem u jednoho z nich zjistil podélně prasklou kůru, přesně jako máte na fotografiích napadených rostlin. Děkuji za rady
Zkušenosti s John Deere X540, 30.11.2008
Dobrý den, hledám majitele travního traktoru Deere X540. Z tabulkových cen vypadá velmi dobře, jen si nejsem jist účinností sběru posečené trávy. Mohl by to někdo srovnat s účinností systému s přímým výhozem mezi koly (např. Kobota GR2100, Iseki SGX... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 25.11.2008
A neuvažoval jste o nákupu ISEKI z druhé ruky. Třeba: https://www.tec24.com/en_GB/iseki_sxg_19/mid_1657673.html Je jich na netu dost a zejt pro něj do Holandska může být prima výlet (je to pohoda na vozík za dodávku). Jinak teď budu trochu zlej:... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 24.11.2008
Tak to vám gratuluji. Zajímá mne, jaké k tomu pořídíte příslušenství. Uvažoval jste o tom vysypávání koše do výšky? Když to mám rukama přeházet do kompostéru, tak o něčem podobném uvažujji. Samozřejmě mne zajímá taky cena SXG. Jestli to nebude úplně... celý příspěvek >
Kde půjčit sypač na písek?, 24.11.2008
Už jsem se smířil s tím, že v ČR řešení není. Líbí se mi: https://www.mowersplus.co.uk/rangeViewer.asp?categoryID=536 a myslím, že by nebylo těžké to vyrobit. Nemáte tip na někoho, kdo by byl ochoten se na výrobě podílet? Já bych jej do 10.000,- Kč... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 21.11.2008
Ještě k té naší diskuzi: někdo tady doporučoval John Deere, já jsem to vcelku ignoroval, ale musím uznat, že jejich model X748 je výborný - 4WD, vzadu tříbodový závěs, vývodová hřídel vpředu, uprostřed i vzadu. V doplňcích je čelní nakladač o... celý příspěvek >
Zahradní traktor sněhová fréza, 1.11.2008
Problém se závažím je následující: Travní sekačky nejsou nijak odpružený, veškeré nárazy jsou přímo přenášeny na převodovku. Proto je nutné udžovat "měkké" gumy.  Převodovka je pak dimenzována na nějakou maximální váhu, která je... celý příspěvek >
Zahradní traktor sněhová fréza, 31.10.2008
Můžu mluvit za CubCadet 1023 (novější verze 1025). Poseče to bez problémů, ale nemá uzávěrku diferáku a je lehoučký, takže v zimně bude klouzat. Sám se to snažím řešit výměnou převodovky za verzi s uzávěrkou, protože v ostatních parametrech je zcela... celý příspěvek >
jak se zbavit mšicí na ibišku, 29.10.2008
A v jaké koncentraci ten Mospilan používáte?
Jak zprovoznit úplně nový dvoutakt?, 7.10.2008
Tak mi radíte rovnou začít na poměru 1:50? O pár příspěvků výše někdo tvrdil, že víc kvalitního oleje motoru nevadí, naopak zlepší záběh.
Jak zprovoznit úplně nový dvoutakt?, 7.10.2008
Abych to shrnul: rozhodl jsem se motor rozmazlovat olejem Stihl HP Ultra a ještě mu na prvních 10 motohodin dát poměr 1:35 a teprve pak přejít na 1:50. Pokud to někdo shledáte za kravinu, dejte prosím vědět. Zítra mám v plánu stavit se na... celý příspěvek >
Jak zprovoznik úplně nový dvoutakt?, 6.10.2008
Všem Vám děkuji za rekace, rozhodl jsem se zajet motor směsí 1:35.  Jelikož jsem sváteční zahrádkář, rád bych si koupil kvalitní olej, třeba ten Stihl, který zmiňujete. Je to k mání někde na internetu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika