Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radiaca páka na vari, 25.5.2010
Já se nad sebou zamýšlím víc než je někdy zdrávo a opravdu nechci nic "rozkousat", ale věřte, že se chci poučit i z vlastních chyb. Pokud to člověk dělá sám, tak to je v 90% pokus-omyl a v těchto příspěvcích se to dá... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 24.5.2010
Pane J.S. pri vší ůctě, zamyslete se nad sebou a i nad tím co píšete!    A co jste napsal ve Vašich vláknech! (Pokud sundáte z Vari kola, tak určitě nejsou stejně obutá!)  Nebo Vám chybí... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
Pro 26.219.  Ten Váš známý z JZD toho musí hodně nacouvat, že si otočí šípák dozadu.  A určitě víte jak se to říká "Co Vy ste najezdil, tak já nacouval"   A u Vari to platí taky, určitě více jezdíte dopředu než... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
Trochu tomu nerozumím!?   Pokud montuji kola na Vari, tak mám jedno kolo L. se západkou ven a P. kolo zase západka ven.   Tak p. J.S.  má dvě kola levý a dvě pravý.  Pak teda vemu kola L.+P. dám západkama ven, šíp... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
Myslím že já si podstatných věcí všímám, ale vy by jste měl pozorněji číst!  Pokud jsem si dobře všiml, tak na všech pracovních foto, ba i na Vašich filnových projekcích máte kola jedno blato!  To jsou Vám šípáky takto otočené na... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 19.5.2010
To byl jenom dotaz, protože šípaky by měly odvádět měkký mam.(bláto, hlínu) od záběrových kol, tím myslím tvrdší adheze. Mám na fréze(malotraktoru) 6.5x10" kola, přesto si někdy při orání,(práce v lese) nedovolím... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 19.5.2010
Myslel jsem nápad s řadící pákou!  Kola se už někde na vlaknu řešily. Jen dotaz:  nezanáší se dvojmontáž zemí (blátem) a následně to musí klouzat, nebo se mýlím?       Míra
Radiaca páka na vari, 19.5.2010
Připojím se s maličkostí.  Prodlouženou řadící páku prodává Vari, je k vidění v Libici nad Cidl, už asi 3 roky a v chromu!  Kola: než dvojmontáž, tak si kupte 7x12", nebo 6,5x12"/70, mají i 8", ale ty by po silnici asi už... celý příspěvek >
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 18.5.2010
Agzat, Robot, Dakr i u Vari jsem to viděl "montážní přípravek" se to jmenuje a popisujete to dobře!  Někde na netu to najdete.      Míra
Vari 4 Profi s motorem Honda GCV 190, 14.5.2010
Koukám, že úžasná Vari+Honda začíná býti "DODO" a ta užasná spojka to dokazuje! Podívejte se na spojku, tím myslím podrobně.      Míra   
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 11.5.2010
Ještě mě napadá (už jsem to taky viděl)  Máte nože do záběru?!   Jestli se Vás to dotklo, tak se omlouvám!       Míra
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 11.5.2010
Já jsem se s tím taky pral. Dělám na jaře dvě políčka (7x7 a 7x14). Mynulý rok jsem z rotavátoru sundal radličku a zapřáhl Sulku a ejhle jde to!  Když se rotavátor začne zahrabávat, tak slezu (odlehčím) a obráceně.  Sice zůstávají dvě kola... celý příspěvek >
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 29.4.2010
Nic nefoťte a rovnou zajděte do prodejny, kde jste jí koupil a ukažte jim ten problem. Věřím, že to hned pochopí, nebo opište přesně číslo a název a kupte nový nůž z patkama!        Míra
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 28.4.2010
Zajděte do prodejny, nebo servisu a ukažte jim nůž!    Píšete, že je rovný a nemá vyhazováky(lopatky).  Nemůže se vytvářet podtlak(turbo efekt) a nůž nehází trávu do koše, jenom jí... celý příspěvek >
Tajfum k Agzatu, 15.4.2010
Pane Šíma    Můžete mi napsat, případně poslat foto jak jste přidělal Tajfun na MKS-60?      Děkuji   Míra
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika