Příspěvky uživatele - hajank5

Prosím o určení skalničky, 6.5.2012
to mi nic neříká
Prosím o určení skalničky, 6.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím pomozte mi s názvem skalničky - děkuji všem
Prosím o radu kolem hyacintu, 1.5.2012
No lepší je květ neodstřihovat a nechat cibuli zatáhnout dokud i listy nezežloutnou, ale už jste odstřihla.A cibuli v zemi nemusíte zalévat ,ona si poradí. Zahrňte ji do polostínu a příští rok vykvete.
Taky vám zmrzly růže?, 15.4.2012
Tak s růžemi je to stejné, veliká moje milovaná růže je pryč... a další malé také- jsem z toho smutná. Hebe i vřesy také zmrzly. No vše se dá nahradit, ale než to zase vyroste...
Pozná někdo toto kvítko?, 5.4.2012
záleží na velikosti jako budete kupovat od 100kč výše... objevují se v květinářstvích jen si ještě nějaký týden počkejte
Co je to za plevel?, 4.4.2012
v mnoha travních směsích jsou i semena plevelů - přesně jak píše Melisa - časem vymizí
Co je to za rostlinu?, 4.4.2012
Je to Líčidlo jedlé
Myslíte že muškáty přežijí?, 30.3.2012
A hlavně chtějí světlo, dát je na okenní parapet nebo prostě ke světlu, jinak vyčouhnou a budou slabé nic z nich nebude
Myslíte že muškáty přežijí?, 29.3.2012
Muškáty jsem také koupila v sadbovačích také 40 ks   nechala jsem je týden a pak jsem je sázela do truhlíků 60cm po 6 sazenicích /ustříhala jsem trochu vršky abych odstranila poupata a zkrátila sazenice - pěkně se rozkošatí. /- jsou pěkné,... celý příspěvek >
Prosím o název pokojovky, 28.11.2011 Obsahuje fotku
ano, také trvdím to co Olina... také ji pěstuji- je ale lepší zasadit víc výhonů do květináče rostlina je pak bohatší.
Neznámá květina z Kréty, 20.11.2011
Tak pánové děkuji a těším se, že vám zase vyfotím nějakou "záhadu"
Oleandr, 19.11.2011
mám pocit, když nebude mít světlo, že nepřežije... to si povíme na jaře jsem tedy moc zvědavá oleandry pěstuji několik let, ale ve velkých květináčích a uklízím je do nevytopené garáže, ale jde na ně světlo.
Usychání květin, 14.11.2011
spíš asi pěstujete doma květiny které se pěstují venku... čajovník je venkovní rostlina
Prosím o název pokojovky, 13.11.2011
je to vánoční hvězda v tomto stavu vám nepokvete - většinou se tyto květiny pěstují jen pro krásu na vánoce...) pro další úspěchy v kvetení v dalším roce jsou opravdu náročné... musí se přistiňovat, aby neměly tolik světla a vytvořily ty červené... celý příspěvek >
Usychání květin, 13.11.2011
tak s tím jsem se ještě nesetkala... tvrdíte, že se o ně staráte jak máte... to je fakt divná věc... jak vám může květina vydržet 14 dní to ji tak nejvíš 2x zaliji... nevím tedy vážně kde děláte chybu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika