Příspěvky uživatele - mhi

Klicivost semen, 27.3.2014
Dobry den, podle zdejsiho vlakna o pestovani ze semen jsem udelal takovy pokus. Z ruznych sisek borovice a modrinu jsem namocil seminka dle uvedene rady do vody na 48+ hodin a nasledne zasadil do substratu (musim priznat, ze jsem nemichal s... celý příspěvek >
Kanadska boruvka v kvetinaci, 23.3.2014
Na 300l by potom podle meho odhadu musela Kanadska boruvka korenit mnohem hloubeji nez nejakych 30-40cm. To by mimo jine znamenalo, ze by se mohla uplatnit moje metoda bezedneho kvetinace :-). Ja bych nazory pana JR za nesmysly neoznacil - preci... celý příspěvek >
Kanadska boruvka v kvetinaci, 21.3.2014
Mam Kristalon na Azalky/Rondaky, ten bych na to pouzil. Nejsem si jist, ale hydroponicke davkovani na obalu nebylo, takze jak casto a jakou koncentraci doporucujete hnojit? Slysel jsem uz hromadu nazoru na koncentrace, nekdo doporucuje vice nez... celý příspěvek >
Kanadska boruvka v kvetinaci, 21.3.2014
Dekuji, no asi jste o osudu rostlin pro tento rok rozhodla :-). Tu raselinu mate opravdu nesmichanou, ani pisek, nic? Divim se, jak to udrzite vlhke? Vzdyt' to musi rychle schnout... Nechci z toho delat vedu, ale zajimalo by mne jak mam... celý příspěvek >
Kanadska boruvka v kvetinaci, 21.3.2014
Tak ja pocitam jeste s dirou "pod" tim bezednym kvetinacem, kterou podle rady pripadne vystelu nejakou textilii/folii a nebo take ne, a tam samozrejme muzu mit vetsi objem substratu. Kolik doporucujete?
Kanadska boruvka v kvetinaci, 20.3.2014
Loni jsem koupil kanadske boruvky. Zatim jsem je presadil jen do vetsich kontejneru, pridal kysely substrat, uz rasi. Takze resim co s nimi. Je spatny napad je na 1-2 roky pestovat v kvetinaci? Chci samozrejme aby plodily, dam jim vhodny substrat... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 2.3.2014
Tak jsem metodu maceni vyzkousel, udelal jsem takovy experiment. Borovice mam klicivost tak 20%, ale neco roste. Modrin 0%. Udelal jsem stejne jako Vy, akorat bez toho benzinu. Poradi nekdo? Martin
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 2.3.2014
Abych byl presny nechci zivy plot, ale takovou tisovou "zidku" k terase. Pokud by se darilo opravdu dobre, rad bych tam vytvaroval i nejake male otvory ("okna" nebo "hradbu") - chci s tim hrat... zlata barva by byla fajn, protoze to je na... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 28.2.2014
Fastigiata roste podle webu pomaleji, navic zivy plot - resp. "zed" - bych mel rad hodne tenkou, opet je vitezem fastigiata. Uz takhle zacinam mit problem s tim kam davat odpad z jarniho prorezu vseho co mame na zahrade. Jak to bude vypadat treba za... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 27.2.2014
Moc jste mne tedy nepotesil: ja jsem si je zacal rizkovat prave proto, ze jsem chtel zastinit terasu tisovou zdi, ale dovastoniana by nas casem pohltila. Zrovna dneska jsem zasadil asi 15 rizku... budu muset hledat geneticky material nekde jinde,... celý příspěvek >
Kořeny tůjí, 26.2.2014
Zrejme si zalozim pristi zahradu na zaklade logaritmu. Pro jistotu na zaklade prirozeneho, aby to priroda nemusela prepocitavat (kdo vi, jestli to ty geneticke bunky vubec braly). Mozna priberu jeste pi a hlavne se vyhnu imaginarnim cislum. Jenom... celý příspěvek >
Kořeny tůjí, 26.2.2014
Dekuji, jsem si vedom blizkosti a s vyholovanim na strane u fasady nemam takovy problem (on uz i dnes neni ciste kulaty, ale to clovek nediva-li se z boku nevidi). Vyhodou zase bude to, ze jalovec bude pekny v 1. patre, kde je balkonek. O odirani... celý příspěvek >
Kořeny tůjí, 25.2.2014
Trosku mne trapi otazka, zda muze i vysoky jalovec (a ted' nevim jestli virginiana nebo scopulorum) poskodit zaklady domu. Mam totiz jeden takovy sloupovite rostouci asi 0,5m od domu a chtel bych, aby vyrostl az ke strese ve 2. patre (coz se mu... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 25.2.2014 Obsahuje fotku
Dekuji vsem velice za odpovedi. Chapu to tedy tak, ze jediny rozdil mezi tisy na mych fotografiich je prave v tom, ze ten polehavy byl nekdy poskozen/uriznut a potom takhle roste. Mel bych doplnujici dotaz, tentokrat z me zahrady. Nemam uplne... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 24.2.2014 Obsahuje fotku
V obore Hvezda v Praze 6 je spousta tisu. Nektere jsou vysoke stromy, vylozene sloupovite, nektere rostou jako kere. Je to jen podminkami, ktere mely, nebo se jedna o ruzne odrudy? Pokud ano, pokusi se je nekdo urcit? Omlouvam se za nekvalitu fotek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika