Příspěvky uživatele - vrana1

Šípky, 30.11.2015
Obsah vitamínu c v šípkách, přibližně: Odrůda Karpatia z Bojnic má okolo 1500mg na 100gr. Ruská odrůda má okolo3000mg na 100gr. ta tady asi není. U nás a i v rusku plody napadá hmyz, jsou v nich červi.apadené plody postrádají vitamíny.
Goji - neplodí, 20.10.2015
sušené plody, které se prodávají když je vysejete, roste to snadno, tak se goji dá nejsnadněji množit, ale nevím, jestli to plodí dostatečně.Možná tak někdo snadno vydělává.
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 20.10.2015
Stando, už jsem to někde na forumu několikrát psal.Přijde-li hryzec, pustím se do něj a za půl hodiny mám zahrdu čistou pomocí vzduchovky a znalostí o hryzci.Najdu-li díru v zemi, otevřu ji a přijdu za asi 30 minut.Zůstala-li otevřená nedělám nic.Až... celý příspěvek >
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 1.2.2015
Lidově se někdy říká "Indiánský banán" stromku Asimina triloba. Ten pokud máte samosprašný, nebo máte více rostlin ze semen může i u nás zaplodit v teplejších polohách. Plod má semena velká asi 1cm, černá, nejedlá a asi i jedovatá. Dužnina plodu je... celý příspěvek >
Kiwi, 22.1.2015
Host 188195, kerý odpověděl by měl mlčet, protože o kiwi neví skoro nic. Má pravdu jen v tom, že jedna rostlina z uvedených je issai, která je samosprašná /je ale jen ze 60%/. druhá rostlina je jednoznačně actinidia chinensis neb deliciosa která... celý příspěvek >
Aktinidija sort Nadija /Naděžda/, 9.1.2015
Děkuji. Omluvte snímek je zfalšovaný, z neznalosti jsem ho zkopíroval od ukrajinců, ve skutečnosti jsou plody červené! už je tu malá
Jakou odrůdu zvolit?, 6.12.2014
oskeruši? nedávno jsem ji viděl blízko Nitry, je asi 300 let stará, výška tak asi 15-20m. Najít takové místo kde by mohla růst 300 let, to je u mne problém.
Čierna marhula, 5.12.2014
mrkněte na vlákno křížence
Bosenská švestka, 5.12.2014
kadlata, jestli tím míníte to, šemu se dnes říká durancie, tak stromky prodávají v Zahradnickém centrum, to má obchody po celé republice. Ale připravte si tlustou peněženku, stojí 275kč.
Panaro 3, 22.11.2014
tuto višeň ted prodávají v polsku, co to je?Jinak to je název jedné ulice v Las Vegas. je raná, pozdní, a j. 
Špačci na švestkách, 27.10.2014 Obsahuje fotku
Mně muchovníky žrali obzvláště drozdi, ale i jiní.Drozd má kropenatá prsa, jiný druh bílá.      Ve Velkém Oseku, kde pěstují rakytníky si nějaké ptactvo zvyklo úrodu likvidovat, uchová se jen to, co dají do pytlů ze sítoviny.  
Roubování kiwi, 23.10.2014
Roubovat je možno i mezidruhově=jiný druh na jiný druh.  často jsme v takových případech určili podle květu samce a samici, a to co bylo dobré=samec ponechali a samice které 15 let nekvetly jsme vykopali a zasadili dobré odrůdy.
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 23.10.2014
Já považuji za nejrychleji plodící Lonicera s jedlými plody, musí ale být dvě různé odrůdy vedle sebe. Uříznu-li zelený řízek začátkem května a zakořením, dostanu na něm plody ještě v tomtéž roce, a pak vždy. Druhá rychle plodící rostlina je... celý příspěvek >
Kiwi - jakou oporu, 23.10.2014
Já pěstuji více kolomikt nežli argut.Ty rostou méně než arguty.Šikovní zahrádkáři, kterým jsem to dal vymysleli vlastní způsoby jak tento druh pěstovat:   Ing Vít:  zabetonovaná trubka do země asi 2,5 až3m vysoká.Sazenice se posadí k ní,... celý příspěvek >
Slivoň Anna Späth, 23.10.2014
opravdu moc trpí monilií, každý rok více, protože nestříkám.proto ji už sázet nechci, i když jsem ji kdysi dsoporučil. připadá mi také, že má tvrdší slupku, což by naopak monilii mělo odradit, ale neodradí.raději posadím odolnější odrůdy.hmyz ji má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika