Příspěvky uživatele - PP.

Lišejník na švestce, 13.3.2024
Některé větve jsou porostlé opravdu hustě, to nikdy nebývalo a šíří se to v posledních letech. Se sírou v ovzduší bych to spojoval jen okrajově, elektrárny jsou odsířené roky a lišejníků tolik nebylo. Ale v době "sirnaté" pamatuju, že padlí na... celý příspěvek >
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 12.3.2024
Kdysi za dávných dob, když jsme diskutovali s jezeduchy na poli, říkali nám, že sadbové jsou ošetřené. A neměly by se ani krmit. Ošetřovaly se i proti klíčení, když jsme byli na třídící lince v bramborárně. Samozřemě nevím, zda ty co tazatel... celý příspěvek >
Hnůj, 12.3.2024 Obsahuje fotku
80.225 (?) divte se dál, já si koupím levný brambory. Foto.
Poraďte vysokou borovici do vyšších poloh, 12.3.2024
Šlo o to, jestli jste zvážila všechny aspekty a dobře to naplánovala. Chci něco malého roztomilého, tak vezmu zakrslou variantu. Jenže ona zůstává zakrslá deset let a dalších deset narůstá "do krásy". Tak zvolím něco vzrůstnějšího. První roky nic... celý příspěvek >
Hnůj, 11.3.2024
Teď v TV úpí, že brambory stojí fakci 27 a mimo akci přes 30 korun za kilo. To budou ty levné dovozy. Já je beru od sedláka bez akce za 15.
Poraďte vysokou borovici do vyšších poloh, 11.3.2024
Klasika. doporučte strom co vyroste do výše 3.458 metru, s průměrem koruny 2,25 metru. Měl by tak vyrůst do zítřka odpolede a zůstat tak navěky.
Wangenheim podpnik, 10.3.2024
Ano, je to odrůda švestky, mimochodem i dost dobrá, která se také používá jako podnož.
Hnůj, 10.3.2024
Zapomínáte na to, že zemědělské produkty se taky dají vyvážet a tím získávat peníze z toho, co máme k dispozici a vyroste tady. A miliony ovcí všude kolem nás? Kdo by to ošetřoval a veterinárně hlídal?  Takovou krajinu bych fakt nechtěl vidět.... celý příspěvek >
Hnůj, 10.3.2024
158.34. Tak já vám můj názor vysvětlím. Podotýkám, že je můj vlastní a nepotřebuju k jeho získání poslouchat nějaký podcast. Když budem předpokládejme chtít dovézt CELOU spotřebu zemědělských produktů má to tři aspekty. První je čím to zaplatíme a... celý příspěvek >
Hnůj, 9.3.2024
Máte pravdu, paní L., ztratil jsem ostražitost a nakrmil trolla. Musím být opatrnější. Jen poznámka, on žádný názor nemá.
Hnůj, 9.3.2024
80.225: Nechte tý agitace, svazáku jděte spamovat jiný fórum.
Hnůj, 9.3.2024
M II. Máte recht!
Hnůj, 8.3.2024
Nečtete pozorně co píše L. Odpad z bioplynky není hnůj. Nevím co to bylo, neviděl a nečuchal jsem to. Klasický hnůj má pevnou konzistenci. Pokud je to odpad z roštových stájí, je naředěný vodou, tekutý a říká se tomu kejda. A když se to přečerpá do... celý příspěvek >
Hnůj, 7.3.2024
Z toho by mohla být zajímavá právní bitva, ač jde ve skutečnosti o hovno(a).
Kadeřavost broskvoně 2024, 4.3.2024 Obsahuje fotku
Takhle vypadají letorosty asi deset dnů po postřiku BJ.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika