Příspěvky uživatele - jirilan

Rajčata 2019, 18.3.2019
Jaké máte zkušenosti s rajčaty Krym black a Rusian black? které se vám zdá lepší?
Zlomený smrk, 14.3.2019 Obsahuje fotku
60 let měl můj smrk solitérně rostoucí s výškou 18,5 metrů.
Zlomený smrk, 13.3.2019
Bude živořit a napadne ho kůrovec. Tak velký strom bych odstranil.
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 13.12.2018
A jakou vodou zaléváte? Co rezidua z postřikú, které se dostávají do spodních vod, pramenú a studní? Následky,,,,,,,,,,,,,,!
Padání ořechů i s rubinou, 7.10.2018
Ořechy padají s rubinou. Co s tím? Za 10 let se nenašlo řešení.
Obří řecké fazole, 7.7.2018 Obsahuje fotku
Včelky asi okoukaly od čmeláků jak se dostat do květu, aniž by do něj vlezly.  Je zajímavé, že před několika dny tomu tak bylo, ale dnes se včelky i čmeláci chovali tak jak potřebujeme.
Ruční studniční vrt, 12.6.2018
Použít trubkový vrták se zpětnou klapkou a vnitřním šnekem.
Co je to?, 15.4.2018
Děkuji. Lilek by to mohl být.
Co je to?, 14.4.2018 Obsahuje fotku
V misce s kompostovou zeminou mi něco vyrostlo místo původně zasetého řapíkatého celeru. Pozná někdo co to je?
Přezimování jahodyní do roku 2018, 1.4.2018
Holomráz poničil rostliny jahod.. Včera jsem čistil jahodový záhon. Je to pohroma. Nikdy jsem rostliny nepřikrýval. Poloha Brandýs n/L.
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
1/ Zhotovil jsem si váhu ze špejle a nití, misky z umělohmotné obálky. Hmotnost matice M5 ocel bez povrchové úpravy je 1gram. Nastavím váhu počtem matic a dovažuji přisypáváním. 2/ Z malého známého množství odměřuji dělením špachtličkou z... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 5.3.2018 Obsahuje fotku
Orfea je pro mne pěkné a chutné rajče. Semena jsem letos koupil v OBI. Má na spodním okraji náznak špičky a tudíž na řezu srdcovitý tvar.
Rajčata 2018, 20.2.2018
Vyvápnit zem. Čerň na špičkách rajčat způsobuje nedostazek vápníku.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Kupte si menší hlávku, nakrájejte a naložte do sklenice. Nechte rozkvasit v teple a asi po 5ti dnech doplňte do soudku. Mohlo by to spustit proces kvašení.
Obří řecké fazole, 14.1.2018
Nadchly mne výbornou chutí a tím, že jsou bílé. Nebarví polévku. Proti fazolu Šarlatovému mi méně plodí. Květy zprvu opadávají a proto déle trvá, než nasadí lusky. Dobře se k nim vyjádřil SvK. Fazole nemaji lusky Standa von Königgrätz (624) -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika