Příspěvky uživatele - babča

Kde koupit čmeláky na opylení, 23.8.2009
Zkuste se podívat na vcelky.cz Je tam návod jak udělat čmelákům hnízdiště.
Rybíz a josta, 20.8.2009
Právě že jsem se tam koukala.Jinak bych vám to nenavrhla.Naskočí vám stránka s magazínem a dole pod ní jsou názvy jednotlivých diskuzí právě o řezu rybízu a josty.Jana
Rybíz a josta, 19.8.2009
Zadejte si sem do vyhledávače řez rybízu a najdete spoustu rad.Jana
Lilek jasmínokvětý, 15.8.2009
Dobrý večer.Letos mám poprvé tuto kytku a zajímalo by mne, jestli se množí řízky, právě teď jako muškáty.A co s ní na zimu?Zakrátit výhony?A pak s ní třeba do garáže a občas podlít?Děkuji za každou radu.Jana
Modra hortenzia, 3.8.2009
Zdravím.Mám dvě hortenzie.Jednu v květinovém záhonu a ta kvete růžově.Druhá je sólo a zasazená v zemině s rašelinou a kvete modře.Ale když začala kvést tak rašelinu ještě neměla.Přidala jsem jí později a tak první květy jsou dorůžova a zbytek je už... celý příspěvek >
Zakrytí bazénu na zimu, 31.7.2009
Taky jsme řešili stejný problém.Množství sněhu ale konstrukci která držela plachtu do špice, stejně shodilo a do plachty se udělala díra.Ted to řeším tak že na zimu dávám starou plachtu a na jaře vodu vypustím.Hrubé nečistoty neprojdou a zbytek se... celý příspěvek >
Sušená rajčata - zavařit?, 28.7.2009
Dobrý den.Jak dlouho vydrží sušená rajčata naložená v oleji?Musí se zavařit?Nebo stačí uskladnit v ledničce?Suším poprvé tak si nevím rady a nerada bych aby mi splesnivěla.A bylinky přidáváte sušené nebo čerstvé?Děkuji za odpověď.Jana
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
U nás to funguje tak, že při zapnuté filtraci se děti nesmí k bazénu přiblížit.On totiž čert nikdy nespí.Jana
Likvidace ostříhaných větví dřišťálu, 12.7.2009
Spálit?
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
Dobrý den.Tajy už bojuji s plísni.I když stříkám už jsem 5 keřů vytrhla.Na ostatních rajčatech jsem obrala cšechny napadené listy a plody.Snad to některé přežijí.Každoročně mám ůrodu na rozdávání a letos budu ráda když budeme mít aspoň něco. Jana
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 9.7.2009
Krásný kaktusek.
Měsíčková tinktura, 5.7.2009
Tak jsem jí nakonec našla.Kdyby měl někdo zájem : Plná hrst květů se zalije půl litrem čistého alkoholu a na slunci se nechá vyluhovat.Poté se scedí.A maže a maže. Jana
Měsíčková tinktura, 5.7.2009
Dobrý den.Neznáte někdo, prosím,recept na měsíčkovou tinkturu?Dceru moc trápí svědění pokožky hlavy a měsíček by prý mohl zabrat.Děkuji Jana
Rajče - plíseň startuje, 1.7.2009
Tak už taky mám na rajčatech plíseň.Objevila se ze dne na den.Protože pořád pršelo tak jsem nemohla stříkat, až včera.Přitom už mám tak pěkné rostliny.Kvetou už na třetím vijanu a mají něco přes metr.Tak doufám že to postřik zarazí.Jana
Domácí ořechovice, 27.6.2009
Můžete sem vložit recept?Dík Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika