Příspěvky uživatele - Milan HP

Hnůj, 7.3.2024
Milan
Rajčata 2024, 7.3.2024
Přivedl jsi mne na myšlenku vsadit alespoň některá jen do děr v netkance. Předtím jsem je vždy zasadil a potom netkanku rozřízl tak, abych ji mohl protáhnout dál až na konec záhonu kolem stonků (max. šíře záhonu 120 cm). Ale protože se mi vrtání děr... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 2.3.2024
Pepé, chápu vaši pochybnost a rozhodně máte pravdu, že pro mne je cesta ne zrovna cíl, ale to, co mne baví víc. A jsem pyšnej na to, že jsem všechny problémy a překážky dokázal vyřešit a překonat. V tom je asi ta podstata, prostě ve svém věku... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 2.3.2024
Evi, jsou parádní. Mně podle barvy připadá, že už přinejmenším zrají. Mýlím se? Milan
Rajčata 2024, 2.3.2024
Ochutnávka proběhla: každý z nás dostal půlku z obou rajčat. Shodli jsme se na hodnocení 5 a 6. To 5kové ještě nebylo tak zralé. Obě ale měla docela tuhou slupku. Další zpráva je, že už červená nejméně 10 dalších rajčat. Ale Bejbino jasně... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.2.2024
Díky. Je to skvělá zábava a potěšení duše. Milan
Rajčata 2024, 28.2.2024 Obsahuje fotku
Tak jsem je dnes sklidil s jednodenním předstihem. Žádní velikáni, 17 a 18g, ale vypadají velice lákavě. Jsou to moji časoví rekordmani. S ochutnávkou musím počkat do soboty na manželku. Z ostatních odrůd už také něco brzo kápne ze Startky a... celý příspěvek >
Dusikaté vápno na povrch pôdy proti slizniakom?, 26.2.2024
Moc nevěřím, že to zabere na slimáky, ale aplikací dusíkatého vápna tak 14 dní před výsadbou asi nic nezkazíte. A ano, zapracovat do půdy. V tomhle období těžko najít suchou půdu. Milan HP
Rajčata 2024, 26.2.2024
Skvělé. Mně letos MR nějak zaostává. Byla ze starších semínek, vzešla jen jedna ze tří semen a od začátku je pozadu.Jedno rajče na Sofie's Choice už také začlo červenat. Ale opět si tyčková vedou o dost líp než keříková. Zajímavé. Milan HP
Rajčata 2024, 25.2.2024 Obsahuje fotku
Díky. A ještě potvrzení, že se můj sen - vlastní rajčata po celý rok - splnil. Dnešní salát z loňských rajčat. A není ještě úplně poslední. Milan
Rajčata 2024, 25.2.2024 Obsahuje fotku
Bejbino má předstih. Už dnes by se daly sklidit. Ale počkám si. Ostatní odrůdy (Start, Nelinka, Sofie, atd.) zatím bez známek zrání. Milan HP
Předpěstování košťálovin, 25.2.2024
Prosím, dejte vědět, jak to porovnání dopadlo. Já to tipuju na remízu. Milan HP
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Vladimíre, pokud jsi si nevšiml, nikomu jsem neradil. Vyjádřil jsem jen svůj názor. Očekával jsem negativní reakci, ale trochu jiného typu: "to tak není, protože je to takhle". Tedy vysvětlení, jak to tedy může fungovat lépe, proč je můj názor... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.2.2024
Ano, čím vyčouhlejší rostlina, tím křehčí. Tím víc opatrnosti je třeba. Však už jsem těch "vyčouhlíků" zlámal dost. Většinou ne úplně, takže to přežily, ale dost je to zpozdilo. Milan HP
Předpěstování košťálovin, 23.2.2024
Ano, je to všechno o podmínkách. Pikýrování je přirozené v nedostatku prostoru nebo za velkých počtů sazenic. Ale to není můj případ. Ta otázka je, který postup vede k lepším výsledkům. A pokud v tom není podstatný rozdíl, který z nich zbaví rostliny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika