Příspěvky uživatele - TomNR

RedHaven, 9.9.2019
20.191.- ja by som na jesen vysadenu broskynu ostrihal az na jar, resp kazdy stromcek co vysadim na jesen striham az na jar - avsak medzi prvymi mimmo - starsie broskyne striham podobne (nie capik ale +2ocka) striham takto vo februari pred... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 8.9.2019
mimmo, vdaka za odporucenie
Co po Cresthaven?, 6.9.2019
ahojte, pestujete niekto odrody zrejuce po cresthavene? odporucite nieco? ake su Vase skusenosti
Hadanka, 6.9.2019
fuji?
Odrůda Admiral, 6.9.2019
petr, mas na mysli moju chemicku ochranu admiralu? vapnik som nedal nech viem ako sme na tom s pehovitostou. vychadzam z predpokladu ze pokial prinesie mlady stromcek prve plody ciste tak ako starsi by pehovitostou trpiet nemal. fungicid dostal... celý příspěvek >
Golden Delicious, 6.9.2019 Obsahuje fotku
golden delicious, m26, vysadba jar 2018, prva uroda coskoro
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 6.9.2019 Obsahuje fotku
coxova reneta, aktualny stav
Odrůda Admiral, 6.9.2019 Obsahuje fotku
admiral u mna, prva uroda, postrek ca ziadny, fungicid 3x, insekticid 5x
Odrůda Cresthaven, 6.9.2019
tazko hodnotit, rodili prvy rok. flamingo bolo moja prva tohtorocna broskyna, velke plody po prebierke. chut vyborna. Halehaven po slabsej prebierke malo mensie plody ale chutovo vyraznejsie ako flamingo. cresthaven je az teraz, pocasie nic moc,... celý příspěvek >
Odrůda Cresthaven, 4.9.2019 Obsahuje fotku
dockal som sa. najneskorsia broskyna co mam
Bohemia 2019, 4.9.2019
bohemika by mala byt jednou z najdlhsie skladovatelnych hrusiek, cize neskora zimna odroda. ale ze by sa zberala uz zaciatkom septembra mi hlava nebere. nie su plody podtrhnute? resp. si si isty ze je to bohemika?
Gastan / Kastan - vyber odrody do teplej polohy, 28.8.2019
dakujem za reakciu Petr. tiez som cital ze slovenske odrody (Bojar, Mistral) su velmi vitalne a zahranicne rastu vyrazne pomalsie. Mozno je to rozdielnym stanovistom.. Co si myslis o "Cryphonectria parasitica - rakovina kôry gaštana jedlého a... celý příspěvek >
Gastan / Kastan - vyber odrody do teplej polohy, 27.8.2019
Ahojte kolegovia, viete poradit ktoru odrodu vybrat na juhozapadny svah pri Nitre? aj ked prakticky asi nikto nemate viac odrod na zahrade, skuste aspon teoreticku radu ohladom vyberu poda ma sice ph 7.2 okolo rastu orechy v pohode, aj tak by... celý příspěvek >
Zničené listy u mladých rezistentních jabloní, 13.8.2019 Obsahuje fotku
pan Hlavaty, u goldenu myslite toto?
Flamingo, 13.8.2019 Obsahuje fotku
flamingo, mnam 😋
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika