Příspěvky uživatele - Peter.pe

Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 18.11.2019
Ako predo mnou, nie je to take jednoduche, ze s jednym robim co chcem a druhy mam na urodu.  Ja skorej vinic ockujem, robil som aj vrublovanie, ale uspesnejsi som bol pri vrublovani cierneho do zeleneho, skusal som aj cierne do cierneho, aj... celý příspěvek >
Sázení keřového rybízu - Josty, 14.11.2019
Krickove ribezle by nemali byt vrublovane, to byvaju iba stromcekove. Teda ja som sa aspon s vrublovanou krikovou formou nestretol. Ako je vysoky ten prutik? ci vam nahodou neposlali ten stromcekovy.
Jabloň Lucy, 5.11.2019
No zavahal ste. Neviem odkial ste ale mozte vyskusat este zahradnictvo Klivia v Rusovciach ci ju nahodou nemaju.
Rozela, 2.11.2019
Aj my sme okostovali Rozelu z navrublovanej vetvicky na strome. Mnamka. Zena mi hned povedala ze z tohto jablka chce cely strom :-) takze za nas TOP jablko.
Živý plot z muchovníku – jak založit a udržovat, 18.10.2019
Suhlasim s Vami. Potrebuje vodu. Ja som nasadil nejake na zapadny svah do piescitej zemi a skoro vobec nerastu. Ine zasadene na inom mieste (poda a moznost pravidelnej zalievky) uz maju skoro 1,8m a ten rozdiel je obrovsky. a josta to je nezmar :-)
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.10.2019
Ak som to pochopil tak teraz striekate, ale len BIO? alebo aj normanou chemiou?
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 6.9.2019
:-) No mozne to je, vruble na ockovanie sa dostali ku mne takto oznacene, ale hlavne ho netreba striekat a vcelku chuti.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 6.9.2019 Obsahuje fotku
U mna tento rok vedie zase alladin, sladky sice bol na rozdiel od minuleho roku trochu napadnuty (podla fotiek som to urcil ako cierna hniloba - snad :), chutil mi aj dolgozdannyj, super extra. Uplne bez napadnutia je Vostorg krasnyj. Rusbol zlepseny... celý příspěvek >
Odrůda Cresthaven, 5.9.2019
To sa tazko hodnoti, ked kazda dozrieva v inu dobu. ale mne chutil viacej flamingo. My mame aj cresthaven aj Symphoniu, a viacej nam chutila Symphonia
Flamingo, 9.8.2019
aj my uz jeme :-) ale este lepsie su ked su viacej vnutri oranzove
Albatros, 25.7.2019 Obsahuje fotku
Tak my uz si pochutnavame na Albatrosoch. Chutia nam  :-)
Velmi rané broskve, 2.7.2019 Obsahuje fotku
aj mne sa uz Fenix pekne vyfarbuje :-)
Řez mladé révy, 11.6.2019 Obsahuje fotku
Na minulorovnych ockovancoch do starych hlav, mi pekne narastli velke slahune, ale pri niektorych odrodach mi nahodili strasne vele kvetenstava a malo listov. Treba ich poodstikavat a mam sa drzat toho ze na jeden slahun len jeden strapec pri... celý příspěvek >
Roubování, 11.6.2019 Obsahuje fotku
Ja som tiez na jar odusu vrubloval, pri jabloniach sa mi darilo, ale pri marhulich to bol prepadak, sa mi ujalo mizive mnozstvo, najprv cast vrublovancov aj vyrasila ale potom zvadli a bolo po nich :-(
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 11.5.2019
Som si ho tento rok nastepil a vysadil, tak som zvedavy. Ked porovnate chut a zdravotny stav Alladina a Galahadu, ktory sa vam zda lepsii? Neberiem do uvahy zatial to scvrkavanie bobuli.  Ja mam Alladin a s nim som zatial po uplne spokojny (ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika