Příspěvky uživatele - kamo

Co Vaše réva 2018?, 23.2.2018
"Táto zima je zatiaľ najteplejšia akú si pamätám, pod -10 snáď ani nemrzlo... Vyzerá to zatiaľ dobre." Zdravím, máte pravdu, aj u mňa na Kysuciach bola zatiaľ minimálna teplota iba -11°C, čo je hodne neobvyklé. Mám ale obavu z predpovedaných... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 3.11.2017
Máte pravdu, že nemá význam u nás pestovať neodolné odrody z Itálie. Ale neznalý kupujúci ľahko podľahne príťažlivým popiskám na predávanych sadeniciach a ešte k tomu, keď je problém v niektorých krajoch vôbec zohnať sadenicu, nie ešte nejakú... celý příspěvek >
Neznámý strom, 14.10.2017
Všetkým ďakujem za pomoc, jedná sa o náletové dreviny na konci zahrady, tá 2 a 3 mi boli také podobné rodu arónii, jarabine alebo muchovníku, som že či by sa nedali využiť na navrúbľovanie napr. arónie, ale je to úplne iný rod... tak nič
Neznámý strom, 13.10.2017
Máte pravdu strom 4 bude Kalina, KUKY ale myslel asi strom 3-Krušina.
Neznámý strom, 13.10.2017 Obsahuje fotku
4.druh s červenými bobuľami: Ďakujem.
Neznámý strom, 13.10.2017 Obsahuje fotku
3. druh tiež s čiernymi bobuľami:
Neznámý strom, 13.10.2017 Obsahuje fotku
2.druh s čiernymi bobuľami:
Neznámý strom, 13.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý deň, opäť prosím o identifikáciu 4 neznámych stromov / kríkov, čo mi rastú na zahrade. Ak sú to nevyužiteľné druhy (možno jedovaté), zlikvidujem ich, lebo iba zavadzajú... Fotky sú aktuálne. 1.druh so zelenými bobuľami, ročné prírastky... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 7.10.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, nakoniec to všetko dobre dopadlo - žiadnu chémiu som za celú vegetáciu nepoužil. Začal som révu zalievať a skrúcanie listov sa zastavilo a nové už boli OK. Myslel som si, že má vody v hĺbke dostatok, ale asi to nebola pravda. Aktuálne sa... celý příspěvek >
Co je to za révu?, 24.9.2017
Somerset má iný tvar listov
Mráz, 23.8.2017
aktuálne platí na túto krásne jasnú letnú noc výstraha SHMÚ pre polovicu Slovenska na prízemný mráz miestami až do -4st., tak dúfajme, že to dobre dopadne - nič som nezakrýval... hlavne, keď majú začať o dva dni zase trópy...
Radosť, 14.8.2017
Tom Tom, pekné , odkiaľ Ste? asi niekde z juhu?...takže skleník mi to asi aj tak o nejaký ten týždeň prirýchlil, aj keď ho mám stále otvorený...
Radosť, 13.8.2017
Dík pán Petr, skleník mám vyťažený na maximum - rajčiaky, papriky, rúžičkový kel, šalát, petržel, mrkva, medvedí cesnak, réva, broskyňa a pokúšam sa aj naštepiť do tohto stromčeka marhuľu a nektarinku. Na jar naštepená Goldrich sa ujala (je vidieť na... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, vedel by prosím niekto povedať, čím sú spôsobené škvrny na jeseň vysadenej réve Bianca? Na 3. obrázku na nových listoch mi to pripadá aj na vlnovníka zakúpeného s rastlinou v obchode.
Radosť, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Včera mi urobila Radosť táto vynikajúca odroda, koštoval som priamo na stromčeku dozretý jediný plod, ktorý si broskyňa ponechala (pred tou záplavou mala 6 plôdikov). Potom mala chlorózu, aj listy opadávali ako v jeseni, zrezal som nepotrebné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika