Příspěvky uživatele - ivan z okénka

Ovocinarske noze, 22.2.2019
Žabek je více, dříve se prakticky všechny stromky dělaly s čípkem, který se pak vyřezával velkou žabkou. Dík zahnutému ostří lépe řeže než rovný nůž, řezy jsou téměř "chirurgické", s daleko menším poškozením tkání. Žabkou sáhnete hlouběji ke kmínku... celý příspěvek >
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 18.2.2019
Spíše bych zkusil hydrogel. 
Hlína z rybníka, 15.2.2019
Pavle bahno z rybníka se používalo jako hnojivo, přídavek do kompostu, rozhazovalo se na pole. Živiny má, a to tak, že dost. Kalem z akvária se dají hnojit kytky doma, za oknem... Dříve se bahno i rybník nechaly tzv. vymrznout a těžilo se jinak než... celý příspěvek >
Jarní NPK na sníh teď?, 15.2.2019
Jestli je pod sněhem zamrzlá zem, určitě ne.Pokud máte v půdě dostatek humusu a hnojíte pro danou kulturu doporučenou dávkou hnojiva, nebo dokonce podle obsahu živin v půdě, pak není důvod strašit informací o ztrátách živin, ani pokud jde o dusík.... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 12.2.2019
Tahle úzká pařeniště fungují docela dobře. Na košťály, ředkvičky, v létě melouny. Na rajčata od jara by bylo lepší dát ho 2x vedle sebe a prostřední plast vysadit. Plastičtější náběh i pokles teplot, Za mě 2 x LUCKY, nebo jedno, někam ke... celý příspěvek >
Zakrslá třešeň - řez, 12.2.2019 Obsahuje fotku
Hezký den. Věřím, že jde o nějakou samosprašnou odrůdu. Moc zakrslá mi nepřijde. Měl byste se podívat do literatury, jak se dělají vřetena třešní, řez na klik, jak se ohýbají větve. Při řezu (pokud neřežete přírůstek nad květními růžicemi) nedělejte... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
Jestliže chcete zjistit, jaké je povědomí lidí o odrůdách ovoce a nejen jabloní, domluvte si práci, nebo jen brigádu někde na prodejních místech, ve školkách. Zjistíte, že informovanost lidí je hodně malá. Tak jak tu bylo psáno, lidi chtějí v dost... celý příspěvek >
Šampión MM106, 31.1.2019
Od doby co jsem okoukal a dělám "zlepšené roubování za kůru" se rány lépe hojí, přírůstky roubů a závaly jsou mnohem lepší, vše je rychlejší než při tom obyčejném. Ještě lepší to určitě bude u Tittelova způsobu, ale to je pro mě s kozí nožkou vysoká... celý příspěvek >
Šampión MM106, 31.1.2019 Obsahuje fotku
Přeroubovávat větve vodorovné nebo "mírně šikmé" je z hlediska korových nekróz, hojení docela problém. Na kmínku obyčejně bývá v době toku mízy takový tlak, že houby dovnitř nepustí. No a když se dobře místo ošetří, není to nic moc rizikového. 
Šampión MM106, 30.1.2019
Já osobně perfekcionalista nejsem, ale kdybych měl takový strom v zahradě, nikoho bych nezval na návštěvu. Dáte prosím nějaké foto toho stromu i v létě? Moje řešení? Nechat jen spodní patro a asi 10-15 cm nad ním naroubovat zlepšeným roubováním za... celý příspěvek >
Frigo sadba jahod, 14.1.2019
Z těch tří jsem měl v zahradě Polku a Koronu. Korona je už dost staré odrůda, ale je z těch voňavých chutných s menším výnosem, dost trpí skvrnitostmi. Polka je zdravá, výnosná, dobrá, raností dost blízko k Elvíře. A je výnosnější. Takže by byla jako... celý příspěvek >
Bílí až průhlední škůdci v květináči - foto, 10.1.2019
Tyčinky Careo, granulát stejného jména, stejná aktivní látka je v Mospilanu, fungoval by výluh z nedopalků tabáku, odvar z tabáku, pokud by nevadilo jak to zavání.   
Holovousy 1/2019, 10.1.2019
Tak už máme za sebou i letošní degustaci v Holovousích. byli jste někdo jak v Lysicích, tak teď v Holovousích? Pro mě, který v Lysicích nebyl, Holovousy beru jako mimořádně sladký ročník, solidní a nejspíše jednotné uskladnění, jablka bez přidaných... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 20.12.2018
Pokud by Vás zajímaly i jiné odrůdy, pak chutnější než Dagmar je Dukát. Mám je vedle sebe, roste méně bujně než to druhé D. Určitě je voňavější a též sladší, napadení padlím stejné - v běžných letech prakticky nulové.  
Historické odrůdy hrušní v Michli, 10.12.2018 Obsahuje fotku
O víkendu byla v sídle ČSOP v Michli výstava ovoce s ochutnávkami. Byl jste tam někdo? Potkal jsem tam Petra Zehnálka a hrušeň Napoleonovu. Jestli tu Petře jste, jak Vám chutnala? A jak další odrůdy?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika