Příspěvky uživatele - Georg Black

Uschlé sazenice révy, 20.5.2017
Uschly nebo zmrzly? Byly přihrnuté?
Proč pupeny neraší, 20.5.2017
Měl jste tu hlavu přihrnutou přes zimu a na jaře? Udivilo by mě, že by nevyrašily. Určitě je však i tak šance na probuzení spících oček. Akorát se to zpozdí.
2 výhony, 20.5.2017
omlouvám se za špatný link ačkoli by se to dle toho taky dalo dohledat takže druhý pokus zde
Réva ve skleníku, 16.5.2017
Osobně bych to stříknul nějakým akaricidem a pak se uvidí. Skleník je ideální množírna roztočů.
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017
Přečtěte si pdf ing kratochvila. Je to základ a dozvíte se navíc i něco o hrobečkování.
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017
Ano kvůli dopravě sloupků jsem déle hledal vhodnou dopravu cena/výkon. Když jsem ji sehnal(zdarma), Tak mi sdělili, že pro ně není problém to poslat třeba přes Toptrans. Takže neváhejte a klidně se na to optejte. Těch pár sloupků není dnes pro... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 3.5.2017
Jsem na tom úplně stejně, Jen s rozdílem, že mi raší právě loňské sazenice a zbytek mlčí. Dávám to za vinu prochladlé zemi do větší hloubky, než bylo v posledních letech. Aneb věřím, že ta doba přijde a pupeny se probudí. GB.
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017 Obsahuje fotku
Dávám sem tedy fotky moji drátěnky. Červeně jsou označeny použité prvky z výše zmíněného obchodu. Zakřížkován je bordel, který je dočasný a nemá s konstrukcí níc společného. 
Co Vaše réva 2017, 2.5.2017
Dobrý den, chci jen připsat svoji zkušenost z letoška. Několik let (5) jsem různě laboroval s drátěnkou. Letos jsem přes zimu koupil a instaloval drátěnku z Osl... u (kovové sloupky + zavrtávací kotvy) a musím říct, že jsem moc litoval, že jsem... celý příspěvek >
Jak založit novou vinnou révu?, 6.4.2017
Nejméně pracná drátěnka je sloupek/tyčka třeba roxor. s délkou aspoň 3m. 1m do země a 2m nad. Pak pěstovat spůsobem Vertiko. Všechny Vaše otázky jsou zhruba na půl knihy, tak neváhejte a kupte si ji. V současnosti vyšla nová kniha, na které... celý příspěvek >
Střih révy - poradíte?, 5.4.2017
Rozhodně bych v letošním roce zcela zásadně pořešil podlom. Protože ten Vám dá prostor pro tvarování v příštím roce. čím více bude letorostů tím budou slabší a méně vyzrálé čím jich bude méně tím budou vyzrálejší a tlustší tam,... celý příspěvek >
Střih révy - poradíte?, 31.3.2017
To není úplně jednoduché. Jednak je už dost pozdě a druhak je to pěkný humus. V neposlední řadě je důležité i to, jak to vlastně chcete pěstovat. Na tažně, či na čípky(kordony). Popravdě řečeno, jako první a univerzální poradu bych v tomto případě... celý příspěvek >
Spon révy, 27.1.2017
to je ale hodně velká lenost Pokud nemáte, stejně si pořiďte nějakou brožuru o pěstování révy. Hodně Vám usnadní život. já mám třeba 1,2m
Víno z hlohu, 28.12.2016
Slazení pomocí cukru svařeného ve vodě má několik důležitých pozitiv. v menším množství vody se dá rozmíchat více cukru svařením dojde k dezinfekci vody i cukru pokud by v cukru byly nějaké nečistoty, vyplavou na povrch, kde je... celý příspěvek >
Co se to vytvořilo na hladině?, 12.12.2016
Dobrý den Tak to je ale pěkněj plyšák!   Jestli to bude na závadu vůbec netuším. Obecně plísně moc neprospívají, ale všichni se cpeme třeba Hermelínem. Osobně bych to asi nerisknul. Říká se, že např. flíček na marmeládě (domací) má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika